Hasretle beklediğim evladıma kavuşmak için 70.000 Lem Yelid çekmek istiyorum yardımcı olur musunuz

Ben bilmiyordum dini bi bölüm olduğunu. Görünce şok geçirdim . Allah'ım beni affetsin hepiniz 100 ler 1000 ler okurken ben konuyu okurken 1 defa okudum.yinede niyetim senin dualarini,sana destek olmaktı. Helal olsun valla yorumların sonuna gelince anladım bittiğini. Allah'ım kabul etsin dualarini. İnşallah o güzel haberi tez zamanda alırsın canım.

valla bende öğreneli dört gün falan oluyor çok beğendim burayı diğer konulara da kafa dağıtmak için yorum yapıyorum. Sende geç kalmış değilsin bu şekilde dua isteyen çok arkadaş var

valla bende öğreneli dört gün falan oluyor çok beğendim burayı diğer konulara da kafa dağıtmak için yorum yapıyorum. Sende geç kalmış değilsin bu şekilde dua isteyen çok arkadaş var
Çok eksigim var.. Dualarin çoğunu bilmiyorum bile. Bdv de dolana dolana unuttuk asil benligimizi. Bi yerden başlamak lazım. Doğru diyosun.

İnşallah canım Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…