Haşimatodan kurtulamaz mıyım gerçekten?

TSH değerleriniz normal olabilir bu yüzden vermemiştir. Banada vermedi TSH normal tpo , antikor yüksekti. Ultrasonu isteyin bence bn her kontrolde giriyorum ultrasona

Merak ettiğim birşey var acaba sizde mide sorunları yaşıyor musunuz. Ağrı bulanti felan . Ben iki uzun zamandır Safra Reflüsü ve gastrit tanısı aldım. Halada ağrı vs yaşıyorum acaba sebebi haşimato mu dedim.

Son düzenleme:
Ben 18 yıldır bu hastalıktan muzdaribim. Maalesef geçmiyor.
Gecmis olsun sizede Merak ettiğim birşey var acaba sizde mide sorunları yaşıyor musunuz. Ağrı bulanti felan. Optimum bir hastalik olduğu için geçmeyen mide problerimi acaba bunun yüzünden mi yaşıyorum merak ediyorum. Safra Reflüsü ve gastrit yaşıyorum

Merak ettiğim birşey var acaba sizde mide sorunları yaşıyor musunuz. Ağrı bulanti felan . Acaba bunun yüzünden olabilir mi dedim. Çünkü uzun süredir safra reflsiu ve gastrit ile uğraşıyorm

Teşekkür ederim. Öyle bir şikayetim yok. Bu hastalıkla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Midenizle ilgili bir rahatsızlığınız olabilir. Gastrit vb. Dr a gitmekte fayda var.

Merak ettiğim birşey var acaba sizde mide sorunları yaşıyor musunuz. Ağrı bulanti felan . Acaba bunun yüzünden olabilir mi dedim. Çünkü uzun süredir safra reflsiu ve gastrit ile uğraşıyorm
Bulantı yasıyorum ama hipotiroidi ile ilişkili oldugunu düşünmüyorum ya gastrit gibi bi problemim yok ama

benim Tiroid Peroksidaz Antikorları (anti TPO) değerim 1665 çıkmış üst sınır 60 yazıyor böyle yüksek çıkan var mı bende ne olabilir acaba hangi ilaçları kullanıyorsunuz bitkisel ne tüketiyorsunuz aşırı yorgunluk ve halsizlik var bundan mı kaynaklı acaba aşırı sinirlenme de oluyor guatr filan da yok benim bildiğim

benim Tiroid Peroksidaz Antikorları (anti TPO) değerim 1665 çıkmış üst sınır 60 yazıyor böyle yüksek çıkan var mı bende ne olabilir acaba hangi ilaçları kullanıyorsunuz bitkisel ne tüketiyorsunuz aşırı yorgunluk ve halsizlik var bundan mı kaynaklı acaba aşırı sinirlenme de oluyor sabahları zor uyanıyorum guatr hastalığım filan da yok benim bildiğim

benim Tiroid Peroksidaz Antikorları (anti TPO) değerim 1665 çıkmış üst sınır 60 yazıyor böyle yüksek çıkan var mı bende ne olabilir acaba hangi ilaçları kullanıyorsunuz bitkisel ne tüketiyorsunuz aşırı yorgunluk ve halsizlik var bundan mı kaynaklı acaba aşırı sinirlenme de oluyor sabahları zor kalkıyorum guatr hastalığım filan da yok benim bildiğim

Arada midem bulanıyor ama bilmiyorum ki internette hemen kötü yazıyor da ben kötüye yormak istirmyiroum arada midem yanıyor

Geçmez. Otoimmun bir hastalik.
Bende iltihaplı romatizma var. Ne yaparsan yap geçmiyor. Bazen duruluyor ama zirt geri geliyor. Hastalığınla barışık bir yaşam sürmeyi öğren.

Bi doktor tanidiga danistim biyopsi vs yapılabilir dedi birde benin tiroit bezime yakın bir yerde lenf bezim şişmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…