Aile Planlaması Hareketi %4

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
canım bence test tam doğru değildir. Eşimde zamanında devlette yaptırdı Düzen Lab ile devletin değerleri çok farklı. Bence testi yenileyin ama Trabzonda yok bu laboratuvar.

canım bence test tam doğru değildir. Eşimde zamanında devlette yaptırdı Düzen Lab ile devletin değerleri çok farklı. Bence testi yenileyin ama Trabzonda yok bu laboratuvar.
Of ya ne zor iş bunlar bunalım geçireceğim burda en garanti yer tıp fakültesi çok stresliyim

Evet biz de Kayseri'de Acıbadem de tedavi görüyoruz Ankara da düzen kaboratuvarlarında bakılıyor bütün testlerimize orda bir De Kaan Aydos çar eşimi aynı zamanda o da takip ediyor yarın yada cumartesi gidicez tüp bebeğe karar verilicek sanırım

Ben bi düşük yaptım bu arada psikolojim cok bozulmuştu hamile bebek Doğum yapan görmek istemiyordum hala da düzelmiş değilim hamile olduğunu öğrendiğim kişiyle görüşmeyi bırakıyorum çok saçma ama düşük beni mahvetti belki de ilk ve son şansımdı diyorum güçlü durmamız lazım ama bu çok başka bi şey 2 yıldır hala atamadım yeniden hamile kalana kadar da düzelir mi bilmiyorum

Ben bi düşük yaptım bu arada psikolojim cok bozulmuştu hamile bebek Doğum yapan görmek istemiyordum hala da düzelmiş değilim hamile olduğunu öğrendiğim kişiyle görüşmeyi bırakıyorum çok saçma ama düşük beni mahvetti belki de ilk ve son şansımdı diyorum güçlü durmamız lazım ama bu çok başka bi şey 2 yıldır hala atamadım yeniden hamile kalana kadar da düzelir mi bilmiyorum
Canım benim çok geçmiş olsun sıkma canını ne yapalım hakkımızda hayırlısı böyle demekki Rabbim inşallah fazla bekletmez bizi kolay değil gerçekten o psikolojiden çıkman tabii ki zaman alacaktır ama asla imkansız değil hep pozitif düşün

X