Hapşırık?

Strawberry_83

Guru
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
5.352
1.396
Slm kızlar oğluşum her altını değiştirdiğinde banyo yaptığında ve bazende gün içinde hapşırıyor korkuyorum acaba üşüyormu yoksa normal mi bu hapşırması evim sıcak hatta altını değiştirirken yanında birde üşümesin diye elektirikli yakıyorum ve ıslak mendilini ısıtarak altına sürüyorum acaba neden böyle oluyor sizin bebişlerde de oluyor mu?

üşümeyle ilgisi olacağını sanmıyorum..
benim oğlum doğduğu günden beri hep hapşırıyo..
hemde 3 kere üstüste hapşırır mutlaka :)

aynen bizde de böyle üç kere üst üste olunca da korkuyorum ama bu banyo ve altını değiştirdiğimde daha sık olduğundan üşüyormu diyorum bu yüzden de 4 ve 5 gün arayla banyo yaptırıyorum bana kalsa hergün suyla iç içe oluruz çünkü banyo yapmaya bayılıyor giydirdiğim zaman ağlamaya başlıyor

Benimkide her alt değiştirmede en az 2 kere hapşırıyor.
Gün içindede hapşırıyor.

benimki de hapşırıyor üstelik benim evim aşırı sıcak ama üşüdünden değil çünkü eline ayağına burnuna bakıyorum sıcak.ilk doğduğunda dr sekresyonları atıyor hapşırması normal demişti.hala ondan mıdır bilmiyorum ama üşümediğine 100 de 100 eminim

benimkilerde üzerini değiştirirken yatak odasından içeri geldiğinde yada banyodan sonra hapşırıyor ama gün içinde yok normaldir bence önce endişeleniyordum ama arkası gelmiyor hastalık belirtisi gibi değil yani...

canım benim bebşimde sürekli hapşırıyor ben doktoruma söylemiştim burnu açılıyor demişti. biliyorsun malum burun tıkanıklığı doktorum hapşırması iyidir demişti. bence hapşurmassa üzül biz babasıyla hapşursun diye gözünün içine bakıyoruz
endişelenme ve sevin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…