Happy Birthday ,mayis kuzucuklari

harika bir konu açmışsın elifcim ne çabuk koca bir sene geçti tüm bebeklerin doğum günü kutlu olsun

Arkadaslar 5 mayis bebislerinden ozur diliyorum.Bugun gec kaldik kutlamaya .Aam dunden beri bir turlu k ya giremedim,baglanilmiyordu,Oysa en yogun gunumuz bugun .Hemen bebisleri kutlamaya geciyorum

bugun doğan butun mayıs bebişerinin ulaş,berke,ecrin,kutluçağ doğum günleri kutlu olsun rabbim anneleriyle babalarıyla sağlıklı uzun ömürler versin inşallah...

Son düzenleme:
ben foto çok da görgüsüz demesinler diye eklemedim :) şaka bi yana yarın telefondan çektiklerimi eklerim deryacım fotoğraf makinesindekileri haftaya ancak

kızlar toptan kutlamak zorundayım eşim alperene bakıyo beni mutfakta sanıyo burd agörürse hapı yutarım bugün doğan bebişler mutlu yıllar hepinize allah uzun ömür versin

gülhancım süpersin valla hihoyyyt
bende toplu kutlama yapcam kusura bakmayın
5 mays bebişleri doğum gününüz kutlu olsun nice mutlu yıllara
bugünde edanın oğluşu ulaşın doğum günü yanılmıyorsam
iyiki doğdun ulaş ağa

arkadaşlar profilimdeki albumlere bikaçtane kızımın doğum günü resimlerini ekledim bakmak isteyen olursa profilimde resimler mevcuttur bilgilerinize :) :emir_bebek:

gülhancım süpersin valla hihoyyyt
bende toplu kutlama yapcam kusura bakmayın
5 mays bebişleri doğum gününüz kutlu olsun nice mutlu yıllara
bugünde edanın oğluşu ulaşın doğum günü yanılmıyorsam
iyiki doğdun ulaş ağa

Gizemcim korkuttun beni ,unuttum zannettim .Ama ulasin 9 mayis mis...Insallah bi yanlislik yoktur

elif emin değildim ya 6 ya 9 ikisinden biri dedim ama sonra 6 mayıs hatırladım
erken kutlamış oldum:mymeka:

ne gusel bı topik olmuşşş..gecen yılın mayıs annelerii...bu yılın 1 yasını dolduran mayıs bebişleri...:emir_bebek:hihoyyyt
Allah bu zamana kadar doğan tum mayıs bebişlerine uzun omurler wersın analı babalı buyutsunn....
Seneyede buralara boyle yazmayı bu heycanları bızede tatmyı nasipp etsinn inşallahhhh
:CüvCüv::Saruboceq:

5 mayıs doğumlu canım oğlum kutlu çağımın doğum gününü kutlayan tüm güzel mayıs annelerine sevgiler..

a.s.

sizlerin bebişlerinizinde doğum günleri kutlu olsun! nice yıllara, sağlıkla,mutlulukla..:Saruboceq:Şeniz

kızlar 5masyısta dogum günümüzü kutladık cok güzel gectiii beişlerimizin dogum gününü kutluyorum saglıklı bişekilde nice mutlu yıllara alkisalkisalkis hepinizi öpüyorum rabbim uzun ömürler nasip etsin inşş

Arkadaslar herkesinkini gunu gunune kutlamak istiyorum ama bu gunlerde baglanma sorunu yasiyorum nedendir bilinmez..Insallah kimseyi gucendirmeden yuuzmun akiyla hallederim yerimseniben

X