Happy Birthday ,mayis kuzucuklari

gizemcim ardanin dogumgununu kutluyorum umarim saglikli, basarili, hayirli bi evlat olur ve sizi hep mutlu eder.ardacigimin o mis yanaklarindan opuyorum.

murgizzz ardanın doğum günü kutlu olsun canım
nice sağlıklı, huzurlu, mutlu yıllara beraberce...
fotoları bekliyoruz unutma sakın

ay ay ilk doğum günümüzü kutladık gizemcim ardacımın doğum günü kutlu olsun sağlıklı sıhatli mutlu nice yıllar geçirir inş çok duygulandım çok
mis kokulu yanaklarından bizim için kocaman bi öpück kondur canım yanaklarına

murgizzz ardanın doğum günü kutlu olsun canım
nice sağlıklı, huzurlu, mutlu yıllara beraberce...
fotoları bekliyoruz unutma sakın

iyiki doğdunn ardaaaaaa iyi ki doğdun ilk mayıs bebeğiiiii mutlu yılllaaarrrrrrrrrrrrrrr

ay ay ilk doğum günümüzü kutladık gizemcim ardacımın doğum günü kutlu olsun sağlıklı sıhatli mutlu nice yıllar geçirir inş çok duygulandım çok
mis kokulu yanaklarından bizim için kocaman bi öpück kondur canım yanaklarına

ay kızlar harikasınız :1hug:çok sağolun çok değişik bir duyguymuş bugün hep geçen yılı yaşadım hep oğlumu kokladım allah kuzularımızdan bizi ayırmasın:Saruboceq:

Leylam 15 nickli arkadasimizin oglu Taha Mert'e de Happy birthday.....Diyerek bugunu tamamliyoruz...Insallah isimlerde bir yanlislik olmamistir

Yine ilk kutlamayi ben yapayim ...ESracim guzel arkadasim ....Allah kizina hayirli ve uzun bir omur nasip etsin.... Insallah un utulmaz bi dogum gunu gecirirsiniZ...Seni ve o gul kokulu kizini kocaman opuyorum...

canımmm arkadaşım çok teşekkür ederim çok düşüncelisin amin canım cümlemizi bende sizi öpüyorum

ıKRAA cım cnm nıce yıllara kuzucuununla inş....Allah saglıklı uzun omurler nasıp etsın...
darısıda bızler inşallah.....

ikracmın yeni yaşı kutlu olsun hep mutlu olsur inş kocaman öpüyorm canım kızını nice mutlu güzel yıllar geçirirsiniz inş meleğinle

İKRAA cım cnm nıce yıllara kuzucuununla inş....Allah saglıklı uzun omurler nasıp etsın...
darısıda bızler inşallah.....

ikracmın yeni yaşı kutlu olsun hep mutlu olsur inş kocaman öpüyorm canım kızını nice mutlu güzel yıllar geçirirsiniz inş meleğinle

aminnnnn teşekür ederim arkadaşlar darısı sizlere olsun inşallah :emir_bebek:

esracım ikrayla birlikte nice mutlu seneler canım Allah uuzn ömürler versin sizlere bağışlasın öptüm canım.....

X