Happy Birthday ,mayis kuzucuklari

mercan_dilara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
991
2
Nisan ayini bugun artik son gunu ve bizi basligi altinda toplayan mayis ayina girmek uzereyiz..Mayis kuzularinin da tek tek dogumgunleri geliyor.Ilk dogumgunu bir baska ve daha bi ozel oluyor ozellikle de anneler icin .Herkesde tahmin ediyorum ki bir telas bir telas.Bu guzel gunun heyecanini herkesle paylasmak istiyor.Ben de Kayra'nin dogum gununde nerdeyse yoldan gecenlere bile haykiracaktim..
Dusundum tasindim ve boyle bir kutlama topigi acmak istedim.V eelimdne geldigince bir liste olusturmaya calistim .Eksigim ,yanlisim bir kusurum olursa simdiden affola.Istedim ki hergun dogumgunu olan bebislerin isimlerini yazayim ve altina herkes kutlama mesajlarini yazsin ..Oyle bir liste cikti ki bir cok arkadasimizi yeniden hatirladim hafif bir tebessumle.Cogu artik aramiza katilmiyor ,belki bizi okuyorlar ama haber alamiyoruz..Belki bebislerinin dogumgununde onlarada ozelden mesaj atip onlari da ,bu kadar guzel paylasimlara vesile olan bebislerini de unutmadigimizi gostermis oluruz diye dusundum..
Tekrardan olabilecek hatalardan dolayi herkesden bastan ozur diliyorum .Cunku bazi arkadaslarin bebeklerinin ismine ulasamadim ,bazilari snairim ilk sohbetlere dusundukleri isimlerden vazgecip yeni isimler koydular bebeklerime.Kimisinin nicki degisti..Mumkun oldukca cok kisiye ulasmaya calsitim .Umarim guzel bir paylasim olur deyip ilk start'i veriyorum ...
Not:Ben saat olarak sizleri geriden takip ettigim icin,dogumgunlerini kacirmamak icin 1gun onceden yazacagim ,bilginize arkadaslar

Yine 1 mayis dogumlu bir baska bebegimiz KIVANC ATA..Eda eda arkadasimizin bebegi...Happy birthday Kivanc Ata :sm_cool::teytey:

Happy birthday ARDA diyerek,1 mayis dogumlu ilk mayis bebegiyle acilisi yapiyorum:sm_cool::teytey:

Ilk kutlamyi ben yapayim ..Canim gizemcim,kardesim..Allah Arda'ya uzun ,mutlu ,huzurlu,saglikli ve bol rizikli bir omur nasip etsin insallah.Allah sizi hic bir birinizden ayirmasin.Cok guzel bir dogumgunu gecirmenizi dilerim...

Edacim seni uuzn suredir aramizda gormuyoruz.Sizede nice mutlu seneler..Insallah oglunla guzel bir yil gecirmissizindir..Ikinizi de opuyorum

Happy birthday ARDA diyerek,1 mayis dogumlu ilk mayis bebegiyle acilisi yapiyorum:sm_cool::teytey:

canım inanki çok duygulandım çok incesin her zamanki gibiŞeniz
sağol elif evet çok heycanlıyım oğlumun doğumgünü demek benim ona kavuştuğum gün demek benim büyümem
anne olmam demek
benim canımdan çok sevdiğim bir varlık olması demek
o yüzden çok anlamlı benim için
bugünlerde sanki o günleri bi daha yaşıyorrum acısıyla tatlısıyla hatırlıyorum ama her an ardamı ilk kucağıma aldığımdaki bakışmamızı kokusunu hatırlıyorum çok güzel bir duygu
evet elfiicim bende oğlumun doğumgğnğnğ kutluyorum iyiki doğdun minik kuşun allah sana güzel bir ömür hayırlı bir kader hep mutluluklar versin inş

elifçim böyle bir konuya değindiğin için çok teşekkür ederim canım...gizemcim canım ardayla beraber geçireceğiniz nice uzun huzurlu ve mutlu yıllar yıllara... iyiki doğmuş iyiki annesinin kuşu....

edacım seni pek hatırlayamadım ama ayırmak istemedim sizede mutlu yıllar canım...

elif cim çok güzel bir konu açmışsın..tebrik ederim..

:nazar:
gizem arda mızın doğum gününü kutlarım...artık oğlun kocaman 1 yaşında...allah ona upuzuun ömürler versin canım...mutlu sağlıklı başarılı bir ömür versin...:1hug:a.s.:nazar:

elif cim çok güzel bir konu açmışsın..tebrik ederim..

:nazar:
gizem arda mızın doğum gününü kutlarım...artık oğlun kocaman 1 yaşında...allah ona upuzuun ömürler versin canım...mutlu sağlıklı başarılı bir ömür versin...:1hug:a.s.:nazar:

sağol selmacım
oğlum tam erkek oldu şimdilülülülülülü
darısı tüm bebişlere

gizem ne yapmayı düşünüyorsun parti felan düşünüyor musun?
ya bu konuda en acıklı durumda olan ben olacağım galiba..kıızm yaşına girdiğinde ben mardin de olmuş oluyorum haziranın 7 sinde istanbula geçeceğim..
burda da biliyorsun kimseciğimiz yok...:KK43:(
erteleyip istanbul da mı kutlasam görkemli bir şekilde ne yapsam ki:uhm:

selmacım aslında görkemlibişiy yok yarın sabah üzüeri gidip aile fotoğrafı çekinecez
sonrada akşam babası 1 yaş mpastası bulup getirecej ailece üfleyecez
canım bence sen istanbulda kutla böle kutlamaları partileri seviyosan ben pek aramam

şu fotoğraf işini bende burda halledeceğim arka fonda mardin kalesiyle:)
geri kalanı bakalım istanbul da yaparsak zaman olursa işe de başlayacağım...
böyle mahrum durumdayım ya sanki cazip geliyor halbuki istanbul da olsam belki amaan ne gerek var diyeceğim-tatlicadiarzu-insanoğlu işte...:nazar:

evet selma bak bende öyle şaaşalı bişiy yapmıyorum çünkü anlamayacak
footo işi güzel olur ha
ne diycem sen gelmiyonmu diyarbakıra gezmeye görüşürdükde havalarda güzel en güzel zaman biraz zaman geçince çok sıcak olur yollar

evet bende anı olur diye öyle bir fotoğraf istiyorum..
çok gelmek istiyorum aslında çok özledim oraları..eşime de gezdirmek istiyorum hem...burda arabamız yok şu askerlik geçsin öyle alalım arabayı dedik erteledik herşeyi anlayacağın...
ama bir hafta sonu araba kiralayıp gezeceğiz diye karara vardık..inş..eğer öyle bir girişimimiz olursa mutlaka sana da haber veririm...
gizem sen bilirsin ben birde yöresel bir kıyafet almak istiyorum ama günlük giyebileceğim tarz da birşey...sanki eski diyarbakırda vardı o tarz şeyler diye hatırlıyorum ama...nerede bulabilirim ki...
burada epey gezdim bulamadım...telkari takım aldım:)o işi hallettim..
ama öyle bir kıyafette alsam çok iyi olacak seviyorum o tarz şeyleri...
keşke görüşebilsek gerçekten buralarda özledim dost muhabbetlerini...birde best restorantı çok özledim duruyor mu halen....

gizem sen gel gezelim buralarda güzel...gelirsen gelmek istersen haberim olsun...
annem gelmiştiya geçenlerde mutlaka yazmışımdır...burdan reklam gibi olmasın ama çok ucuza gümüş telkari yapan biryer keşfetmiş..ben bir gidip bulamadım verdim bissürü paraları aldım...bakardık beraber...hihoyyytŞeniz
bu kadınların da işi süs püs ayol:asigim:a.s.

evet bende anı olur diye öyle bir fotoğraf istiyorum..
çok gelmek istiyorum aslında çok özledim oraları..eşime de gezdirmek istiyorum hem...burda arabamız yok şu askerlik geçsin öyle alalım arabayı dedik erteledik herşeyi anlayacağın...
ama bir hafta sonu araba kiralayıp gezeceğiz diye karara vardık..inş..eğer öyle bir girişimimiz olursa mutlaka sana da haber veririm...
gizem sen bilirsin ben birde yöresel bir kıyafet almak istiyorum ama günlük giyebileceğim tarz da birşey...sanki eski diyarbakırda vardı o tarz şeyler diye hatırlıyorum ama...nerede bulabilirim ki...
burada epey gezdim bulamadım...telkari takım aldım:)o işi hallettim..
ama öyle bir kıyafette alsam çok iyi olacak seviyorum o tarz şeyleri...
keşke görüşebilsek gerçekten buralarda özledim dost muhabbetlerini...birde best restorantı çok özledim duruyor mu halen....

ya mutlaka gelsen haberim olsun canımkaydirigubbakcemile
benim kına kıyafetimi aldığım yer var adı romans koşuyolu semtinde polis okulunun orda kime sorsan söyler ama burası çok güzel biraz pahalı diğer yerlere göre
çarşıd yani dağkapı balıkçılarda da vardır ama ben bakmadım hiç oaralara sen de güzelini bulamazsın
aslında canım günlük giyilmez bu tarz kıyafetler giyebilicenmi
ya belki gelirim belli olmaz kardeşim belki mardine atanır zorunluya gelebilirim o zaman sana haber veririim

ya selmacım o takılar çok güzel babam bana almıştı ama bilekliğini kına gecemde kaybettim
canım kına kıyafetimi görmek istersen annemin albümünde var

ya mutlaka gelsen haberim olsun canımkaydirigubbakcemile
benim kına kıyafetimi aldığım yer var adı romans koşuyolu semtinde polis okulunun orda kime sorsan söyler ama burası çok güzel biraz pahalı diğer yerlere göre
çarşıd yani dağkapı balıkçılarda da vardır ama ben bakmadım hiç oaralara sen de güzelini bulamazsın
aslında canım günlük giyilmez bu tarz kıyafetler giyebilicenmi
ya belki gelirim belli olmaz kardeşim belki mardine atanır zorunluya gelebilirim o zaman sana haber veririim

canım çok sağol ama ben o kadar ağır bir kıyafet değil de nasıl desem daha günlük sıradan ama yöresel bişey istiyorum kafamda var bişeyler biraz hint tarzı gibi felan...
bende kınam için o şekil bişey giymiştim üçetek diyolar...burda da benzer şeyler vardı günlük giyilmez ki onlar...
ne biliyim kafamda var bişeyler biyerde de bulamadım...istanbul da da bakacağım fırsat bulursam ama ela dan nerde...
bilekliğine üzüldüm böyle şeylere değer veriyor insan kaybedince de üzülüyor...benimde bavulum havaalanında karışmıştıya anlatmıştım içindeydi iki takım telkarim gerçek inci den olan takımım oturup ağlayacaktım hırsımdan nerdeyse..
ille kardeşini bekleme gel valla gezelim beraber bana da bahane olur hem gezmek için ooohh..:1hug:a.s.
ama gelirsem mutlaka haber veririm...

selmacım best duruyor valla :))))
canım yöresel kıyafet buranın dediğim gibidir alttan entari üstten kaftan buda anca bi düğünde giyersin ki acaba batıdakiler ne kadar anlar bu kıyafetten bilmem orasını ama benim kına kıyafetşim gelinliğimden çok hoşuma gitmişti o kadar yani zaten eskiden gelinlik niyetine giyerlermiş

X