Aile Planlaması Hapla korunmak istiyorum ama ??

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

lovesdivine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2012
137
0
mrb arkadaslar ben 7 aylık evlıyım esim korunuyordu ama artık ben korunmak ıstıyorum aylık ignelere baktım pek aklıma yatmadı hapla korunmaya karar verdim ama hangi hap nasıl kullanmalı yan etkisi genellkle nedir. Hiç bi bilgim yok bana yardımcı olabilirimisiniz kullananan arkadaslar

ginera kullandım cnm memnun kaldım...yasmin için kuruluga yok acıyor vs demıslerdı...tabı bu degısır kişiye göre bence doktoruna danış..

merhaba canım.ben yasmin kullanıyorum.ilk 2-3 ay göğüs ağrısı ve mide bulantısı yapmıştı bende ama bu etkileri normal demişti görümcem kendisi hemşire.adetim düzene girdi ve ağrısız geçiyor,kilo almadım bu bünye meselesi sanırım.şimdilik memnunum tabi herkese göre farklılk gösterebilir.aslında doktora danışırsan sana en uygun olanını o verebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…