hanımlar neden bebişi hissetmiyorum:(

gamur

Guru
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
96
1
yaa hanımlar 21. haftamdayım ama bebeşin hareketlerini hissedemiyorum çok fazla 16. haftamda bile daha çok hissediyordum şimdi ise hissedemiyorum. çok morelim bozuk neden dersiniz benmi kafama çok takıyorum.

İnternette bu dönemde bazı bebeklerin daha pasif, bazılarının da daha aktif bir döneme girdiğiyle ilgili bir yazı okudum. tamamen bebeğe bağlı bir şeymiş. Ama belirtmem de yarar var ne kadar doğru ne kadar değil bilmiyorum. En iyisi doktoruna danışman. Ayrıca bebeklerin geceleri daha aktif olduğuyla ilgili de duyumlarım var, belki sen uyuyorken o hareketlidir de sen uyuduğun için hissetmiyorsundur canım.

bebek hareketlerini 28. haftadan sonra daha aktif hissedersin bu haftalarda zaten yeni yeni kuvvetli hareketleri hissetmeye başlıyor olman lazım bende nette okudum nereyi açsam 28. haftadan sonra bebek hareketlerini bebeğin sağlıklı olup olmadığını takip etmek için kontrol edin diyo.bide doktorunuda bikere ara yada gitbi ultrasona soksun kafan rahatlar.

canım bu haftalarda bebek hareketlerinin dengesiz olduğunu duymuştum..yani tutarsız bazen hareketli bazen de durgun oluyorlarmış ..aslında bence dr una bir danış bence ..problem filan olmasın..

tatlım endişe etme benim annem de çyleymiş amniyo sıvısı yoğunluğu ve geniş karın sebep olabilir

yaa hanımlar 21. haftamdayım ama bebeşin hareketlerini hissedemiyorum çok fazla 16. haftamda bile daha çok hissediyordum şimdi ise hissedemiyorum. çok morelim bozuk neden dersiniz benmi kafama çok takıyorum.

canım sakin ol bazen bebekler dinlenme dönemine giriyor bende bikaç defa bu olayı yaşadım ve çok korkup acile gitmiştim ama bebeğim keyif yapıyordu...

yerleri daraldıkça hareketleri azalır annesi korkma sakın...fakat gün içinde hiç hissedemezsen o zaman bir doktoruna görünmelisin...

bende henüz hareket deil tabiki ama nerde olduğunu hissedebiliyodum ama bikaç gündür hiçbişey hissetmiyorum hatta sanki yok gibi geliyo göbeğimde küçülmüş gibi geliyo

al bendende okadar arkadasım bende 20,haftadayım bazı günler hiç bazı günler birkaç kez hissediyorum geçengun taktım kafaya kostum sğlık ocağına e doktora gitsek baska sehirde bi cihaz var onunla dinledim aman pek sevindim ama takıntı yapmak istemiyorum bu hafatalarda bebek hareketleri tutarsız olurmus zaten ama işte ana yureği söz geçmiyoki sende üzülme herkes aynı canım yaa:uhm:

bende henüz hareket deil tabiki ama nerde olduğunu hissedebiliyodum ama bikaç gündür hiçbişey hissetmiyorum hatta sanki yok gibi geliyo göbeğimde küçülmüş gibi geliyo
şekerim benimd eöyle bigün çok oynuyo bi bakiyorum 2 bilemedim 3 gün tik yok şekerli şeyler yiyeyim belki oynar diyorum yine yok yani 3 günün ardindan yine kipraşiyo benim uslu kizim.çok normal ben çok takiyorum ama takmamak lazim

saol trakyalı ben zaten daha oynadığını deil yani hareketlerini deilde nerde olduğunu hissedebiliyodum arasıra ama yok sanki yok gibi bide iki gündür hafif bi mide yanması var bu bişeyin belirtisi deildir dimi

kıslar bende bebişin hareketlerini daha hissetmiyorum benim haftamda hisseden varmıydı yani oğluşum olacak daha tık ta yok ne zaman başladı sizin kpırdamaya ve nasıl hissettiniz nasıl bir şeydi yani

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim insanın elinde olmadan tedirgin oluyor. sürekli hissedip sonra hiç hissetmemek çok kötü bir duygu ama sanki arada hareket etmeye başladı gibi ne yaptığı belli değil yaramazın :)

saol trakyalı ben zaten daha oynadığını deil yani hareketlerini deilde nerde olduğunu hissedebiliyodum arasıra ama yok sanki yok gibi bide iki gündür hafif bi mide yanması var bu bişeyin belirtisi deildir dimi
mide yanmasi bende oluyo genelde yediklerimizden kaynaklaniyo sanirim hamileyiz işte kiz tabi olcakk aman bulanmasinda.
bende öyle çok anlaşilir hissetmiyorum zaten ara ara kipraşiyo .

kıslar bende bebişin hareketlerini daha hissetmiyorum benim haftamda hisseden varmıydı yani oğluşum olacak daha tık ta yok ne zaman başladı sizin kpırdamaya ve nasıl hissettiniz nasıl bir şeydi yani
hiç bişeye benzemiyo kipirdayinca kesin farkedrsin.

walla hanımlar bende 22+3günlük hamileyim.Benim kızımdan da tık yok.1-2 kere hissettim oda sanki hıçkırık gibiydi.Ama ultrasonda bıcır bıcır hareketli.Doktorum bana alanı geniş o yüzden hissetmiyorsun dedi.Biraz daha büyüdüğünde çok rahat hissedersin dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…