Hanımlar lütfen biri bana yardımcı olabilir mi gebelik ihtimali var mıdır sizce

Ketenkusu

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2022
88
41
Herkese merhaba. Son adet tarihim 2 ağustos 7 ağustos arası 6 gün sürüyor. Önceki adet tarihim 6 temmuz 11 temmuz arası. Dolayısıyla adet döngüm 27 günde 1.

Dediğim gibi adetim 7 ağustos tarihinde bitti. 10 ağustosta ilk defa pr.. Kullanmadan eşimle beraberliğimiz oldu geri çekilme ile (eşimin dediğine göre kesinlikle içime bir şey akmadı) yaklaşık 13 ağustos gibi sol yumurtalığimda bir ağrı oldu biraz şiddetlice (yumurtlama ağrısı mi döllenme ağrısı mi bilmiyorum) bu ağrı sonrası korkumdan ilişkiden 4 gün sonra ella içtim. Hapı içtikten sonra kaşık bacak bel ağrılarım arttı hatta sağ göğsüm bile sızlıyor. Bugün ilaç içeli 4 gün oluyor herhangi bir kanama yok az önce baktım çok az beyaz renk ip gibi akıntı gelmiş. Yani şu ihtimaller dahilinde gebe olma ihtimalim var mı. Her akşam bebeğimi parka götürüyoruz ilişki sonrasi birkaç akşam soğuktu cimler de falan oturmuştum o sol yumurtalık ağrısını bu yüzden mi bu kadar şiddetli yaşadım yoksa döllenme mi bilmiyorum kafam aşırı karışık bana bir yardımcı olur musunuz ya hala Belimin alt tarafları ağrıyor

X