hanımlar gönüller bir olsun

Allah'ım en yakın zamanda seni d ebeni de tüm isteyenleri sağlıkla bebeğine kavuştursun inşallah.
Ben rahat duramadım dün iki tane test yaptım silik çıkıyordu, ama 1 tl ye almıştım pek güvenemedim, bugün adet günüm eczaneden pahalısından aldım, şimdi iş yerimde yaptım 2.çizgi de koyu çıktı ya hala sevinemiyorum ama sizde bugün regl günüm diye hormonlarda bir karışıklık mı olmuştur, hiç bu kadar koyu çıkmamıştı 2.çizgi sence hamile olabilir miyim?

Canim hamilesin isteee.... hayirli olsun canim benimm..Allahimli saglik kolay bir hamilelik vee tatli minnoş saglikli hayirli bir evlat versin inşallah. ..

Canim hamilesin isteee.... hayirli olsun canim benimm..Allahimli saglik kolay bir hamilelik vee tatli minnoş saglikli hayirli bir evlat versin inşallah. ..
ilk defa bu kadar koyu gördüm ama sevinemiyorum ya inanılır gibi dğeil 6 aydır uğraşıyoruz, ve bu ay burda okunan dualar umut oldu bana, merhem oldu, inşallah dediğin gibidir canım benim :)

ilk defa bu kadar koyu gördüm ama sevinemiyorum ya inanılır gibi dğeil 6 aydır uğraşıyoruz, ve bu ay burda okunan dualar umut oldu bana, merhem oldu, inşallah dediğin gibidir canım benim :)
testin resmini Bi yüklesen baksam canım daha net bişey soyleyebilirm belki.adete yakın test koyu çizgi vermez canım sanmıyorum.bi resmini yukleyebilirsen daha net yorum yaparm

Böyle birşey canım. Bekledikten sonra flaan değiğl ilk anda böyle oldu. Yarın kan testi yaptıracağım bugün olmassam. çünkü özelde 50 TL ve bugün hala olma ihtimalim var, 1 gün daha bekleyeceğim.

Eklentiler

• 20150128_085951.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 45
Böyle birşey canım. Bekledikten sonra flaan değiğl ilk anda böyle oldu. Yarın kan testi yaptıracağım bugün olmassam. çünkü özelde 50 TL ve bugün hala olma ihtimalim var, 1 gün daha bekleyeceğim.
Canim bugun gününmus zaten ve test bariz hamilesin diyor..

Canim bugun gününmus zaten ve test bariz hamilesin diyor..
Ben 2 ay önce de böyle birşey yaşadım, adetim 5 gün geçti, silik çizgi çıktı ama sonra adet oldum o yüzden korkuyorum ama o zaman kan testi yaptırmamıştım bu sefer kanda yaptıracağım, kimyasal falan olmasından korkuyorum.

Allah ın izniyle bişey olmaz canm benim bence de gebelk var görünüyor ama kan testi yaptr mutlaka yarın inş olmazsın adet ki olmayacaksın anlaşılan :)

Herhangi bir ilaç falan kullandın mı bu ay gebelikle, hormonla alakalı? Kullanmadıysan bu teste göre hamilesin inşallah canım ...

Çizginin yoğunluğuna göre en az 3 haftalık gebelik var gibi....Ayyy ben de heyecan yaptım valla

canım gebelik testlerinin çalışma prensibi hamilelik esnasında salgılan beta-hCG hormonunu tespit etmektir. Kullanılan ilaç vs yalancı pozitifliğe sebep olabilir. Şayet böyle sonucu etkileyecek tarzda bir ilaç kullanımın yoksa gebelik haricinde çift çizgi oluşmaz. Çünkü o ikinci çizgi sadece idrarda beta-hCG ile tepkimeye girerek ortaya çıkar. Regl dönemi hormonlarından etkilenmez.

İlaç kullanmadım hiç ağrı kesici bile içmedim hatta 3 gündür folik asitte içmiyorum bitti unutuyorum almaya, son adet tarihim 3 ocak 25 günde bir oluyorum dediğin gibi 3 haftalık diye hesaba giriyor, ama ben çok heyecanlanlıyım saat 3 olsada alsam şu sonucu:)

KIZLAR ARKADAŞIMIZIN DUASI İÇİN; 70.000 ADET
''LA İLAHE İLLALLAH"
@@redvelvetcake için okuyoruz

1) Yasemin5846 ..............5.000
2) laz4life........................1.000
3) UmRaN__63.................16.000
4) tkglcn..........................
5) umutsuzcuk................2.200
6) redvelcetcake .............5.400
7) nazah .........................2.200
8) CReSS_34...................8.500

9) berirem........................4.000
10) istanbulunsultani.....

11) Meral 00 .....................2.000
12) mavis39.......................
13) yavruceylan................4.000

OKUNAN:.......................50.300
KALAN:.......................... 19.700

500 daha okudum, Allah kabul etsin.

darısı tüm isteyenlerin başına inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…