hanımlar gönüller bir olsun

dün ve bugünü okudum canım Allah kabul etsin. telefonumda net hakkim bitti eşim evde olduğu sürece girebiliyorum o yüzden geç haber verdim
önemli olan okunması canım benim . benim haberim olmasa da senin dilinden düşmesin benim için yeterli

okudum

Okudum canm ayrıca sayiyla paylasmaman çok iyi olmuş efendimizin özellikle bir sayiyla okunmamasi Nİ istediğini duymuştum

Okudum canim, 100 kere de estağfirullah dedim

Ikisini de oudum canim

Her ikisini de okudum canım

CUMARTESİ VE PAZAR DUALARI HANIMLAR İSTERSENİZ İKİ GÜNDE DE OKUYUN SİZE KALMIŞ PAZARTESİ GÜNÜ NASİP OLURSA ESMALARA GEÇECEĞİZ AMA PAZARTESİ SABAHTAN DOKTORA GİDECEĞİM BİLGİNİZ OLSUN . HAYIRLI HAFTA SONLARI DİLERİM BOL DUALI GEÇER İNŞALLAH

SÜBHÂNALLAHİ VE Bİ–HAMDİHÎ SÜBHÂNALLAHİ’L–AZÎM

Ebû Hüreyre radıyallahu anh‘tan rivâyet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
“Dile hafif, mîzana konduğunda ağır gelen ve Rahmân olan Allah’ı hoşnut eden iki cümle vardır: Sübhânallahi ve bi–hamdihî sübhânallahi’l–azîm: Ben Allah’ı ulûhiyyet makamına yakışmayan sıfatlardan tenzih eder ve O’na hamdederim. Ben Yüce Allah’ı ulûhiyyet makamına yakışmayan sıfatlardan tekrar tenzih ederim.”

SÜBHÂNALLÂHİ VELHAMDÜLİLLÂHİ VELÂ İLÂHE İLLALLAHÜ VALLÂHÜ EKBER
Yine Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivâyet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
“Sübhânallâhi velhamdülillâhi velâ ilâhe illallahü vallâhü ekber demek, benim için, üzerine güneş doğan her şeyden daha kıymetlidir.”

1 damla_22 ---
2 kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn ---
5 Sealand ---
6 tubatesbih ---
7 Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 Gooseberry ---
10 PembeLokum ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 ---
19 The Black ----

20 @ozzge81 ---
21
@DeryaLi ---
22 @tkglcn ----
23
hadinur ----

Gunaydij kizlar merhaba biz bebek icin 4444tefriciye okuyoruz ve sirayla isteyen tum arkadaslarimiz icin okumaya devam edecegiz bize katilmak bizim icin dua etmek istermisiniz? O zaman topigimize bekleriz Allah hepinizdeb razi olsun

dualarımı aldım canım p.tesi sabah bizleri haberdar et mutlaka öpüyorum seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…