hanımlar gönüller bir olsun

dün ve bugünü okudum canım Allah kabul etsin. telefonumda net hakkim bitti eşim evde olduğu sürece girebiliyorum o yüzden geç haber verdim
önemli olan okunması canım benim . benim haberim olmasa da senin dilinden düşmesin benim için yeterli

okudum

LÂ HAVLE VELÂ KUVVETE İLLÂ BİLLÂH
Esed İbni Veda’a radıyallahu anh’dan rivayetle, Rasulullah sallallahu aleyhi ve sellem Efendimiz şöyle buyurdular: “Her kim, her gün, yüz kere: ‘Lâ Havle Velâ Kuvvete İllâ Billâh’ derse, fakirlik, ebediyyen ona isabet etmez.”

ESTAĞFİRULLAH
Estağfirullah diyerek istiğfar etmek sürekli devam etmemiz gereken bir ameldir. Allahu Teala’nın çokça tevbe edenleri sevdiği Bakara Suresi 222. Ayetinde geçmektedir. Ayrıca Rasulullah aleyhissalatü vesselam Efendimiz’in şu Hadis-i Şerifleri vardır:
“İstiğfara devam edeni, Allahü teâlâ, dertlerden, sıkıntılardan kurtarır. Ummadığı yerden rızıklandırır.”

1 damla_22 damla_22 ---
2 kitapseverim kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
6 tubatesbih tubatesbih ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 Gooseberry Gooseberry ---
10 PembeLokum PembeLokum ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 betul8516 ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
19 The Black The Black ----
20 @ozzge81 ---
21 @DeryaLi ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur hadinur ---- Hanımlar Hayırlı Nurlu Cumalar Besmelesiz hayatın sonu Fatihasız mezar olur . Bütün ölmüşlerimize rahmet diliyorum unutmayın bir gün bizde o toprak altında olacağız bizde bir fatiha bekleyeceğiz bizden bekledikleri gibi. Buyrun bugünde bütün ölmüşlerimize 1 fatiha , 3 ihlas , 1 nas ve felak okuyalım ...

Esed İbni Veda’a radıyallahu anh’dan rivayetle, Rasulullah sallallahu aleyhi ve sellem Efendimiz şöyle buyurdular: “Her kim, her gün, yüz kere: ‘Lâ Havle Velâ Kuvvete İllâ Billâh’ derse, fakirlik, ebediyyen ona isabet etmez.”

ESTAĞFİRULLAH
Estağfirullah diyerek istiğfar etmek sürekli devam etmemiz gereken bir ameldir. Allahu Teala’nın çokça tevbe edenleri sevdiği Bakara Suresi 222. Ayetinde geçmektedir. Ayrıca Rasulullah aleyhissalatü vesselam Efendimiz’in şu Hadis-i Şerifleri vardır:
“İstiğfara devam edeni, Allahü teâlâ, dertlerden, sıkıntılardan kurtarır. Ummadığı yerden rızıklandırır.”

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
20 @ozzge81 ---
21 @DeryaLi ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur hadinur ---- Hanımlar Hayırlı Nurlu Cumalar Besmelesiz hayatın sonu Fatihasız mezar olur . Bütün ölmüşlerimize rahmet diliyorum unutmayın bir gün bizde o toprak altında olacağız bizde bir fatiha bekleyeceğiz bizden bekledikleri gibi. Buyrun bugünde bütün ölmüşlerimize 1 fatiha , 3 ihlas , 1 nas ve felak okuyalım ...
Okudum canm ayrıca sayiyla paylasmaman çok iyi olmuş efendimizin özellikle bir sayiyla okunmamasi Nİ istediğini duymuştum

ESTAĞFİRULLAH

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
20 @ozzge81 ---
21 @DeryaLi ---
22 @tkglcn ----

Okudum canim, 100 kere de estağfirullah dedim

LÂ İLÂHE İLLALLÂHU'L MELİKÜL HAKKUL MÜBİN
Hazreti Ali radıyallahu anh’tan rivayet edildiğine göre, Rasulullah aleyhissalatü vesselam Efendimiz Hazretleri şöyle buyurmuştur: “Her kim günde yüz kere ‘Lâ ilâhe illallâhu’l Melikül Hakkul Mübin’ derse, bu zikir kendisi için fakirlikten kurtuluş, kabir yalnızlığında yoldaş olur. Bununla zenginliği celbeder ve cennetin kapısını çalar.”

LÂ İLÂHE İLLALLAH
Ebu’d-Derda radıyallahu anh‘tan rivayetle Rasulullah Sallallahu Teala Aleyhi ve Sellem Efendimiz Hazretleri şöyle buyurdu: “ Her kim yüz kere ‘Lâ ilâhe illallah’ derse, Allah(u Teala) onun yüzünü kıyamet gününde ayın ondördü gibi parlatır ve onu dediği günde, onun kadar veya ondan fazla diyenden başka, ondan daha üstün bir amel hiçbir kimse için yükseltilmez.”

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---

20 @ozzge81 ---
21
@DeryaLi ---
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ---- haydi hanımlar başlayalım okumalara Bismillahirrahmanirrahim diyerek

Ikisini de oudum canim

LÂ İLÂHE İLLALLÂHU VAHDEHU LÂŞERÎKE LEH, LEHU'L MÜLKÜ VE LEHU'L HAMDÜ VE HÜVE ALÂ KÜLLİ ŞEY'İN KADÎR
Hz. Ebû Hüreyre (radıyallâhu anh) anlatıyor: “Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:
“Kim, ‘Lâ ilâhe illallâhu vahdehu lâşerîke leh, lehu’l mülkü ve lehu’l hamdü ve hüve alâ külli şey’in kadîr.’ duasını bir günde yüz kere söylerse, kendisine on köle âzad etmiş gibi sevab verilir, ayrıca lehine yüz sevab yazılır ve yüz günahı da silinir. Bu, ayrıca üç gün akşama kadar onu şeytana karşı muhafaza eder. Bundan daha fazlasını okumayan hiçbir kimse, o adamınkinden daha efdal bir amel de getiremez. Kim de bir günde yüz kere”Sübhânallahi ve bihamdihi” derse hataları dökülür, hatta denizin köpüğü kadar (çok) olsa bile.”

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---

20 @ozzge81 ---
21
@DeryaLi ---
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur

hanımlar sabahtan cenaze evine gittik cenazemiz var oradan işe geldim cenaze memlekete gidecek o nedenle listeyi biraz geç yayınlıyorum ...

Her ikisini de okudum canım

CUMARTESİ VE PAZAR DUALARI HANIMLAR İSTERSENİZ İKİ GÜNDE DE OKUYUN SİZE KALMIŞ PAZARTESİ GÜNÜ NASİP OLURSA ESMALARA GEÇECEĞİZ AMA PAZARTESİ SABAHTAN DOKTORA GİDECEĞİM BİLGİNİZ OLSUN . HAYIRLI HAFTA SONLARI DİLERİM BOL DUALI GEÇER İNŞALLAH

SÜBHÂNALLAHİ VE Bİ–HAMDİHÎ SÜBHÂNALLAHİ’L–AZÎM

Ebû Hüreyre radıyallahu anh‘tan rivâyet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
“Dile hafif, mîzana konduğunda ağır gelen ve Rahmân olan Allah’ı hoşnut eden iki cümle vardır: Sübhânallahi ve bi–hamdihî sübhânallahi’l–azîm: Ben Allah’ı ulûhiyyet makamına yakışmayan sıfatlardan tenzih eder ve O’na hamdederim. Ben Yüce Allah’ı ulûhiyyet makamına yakışmayan sıfatlardan tekrar tenzih ederim.”

SÜBHÂNALLÂHİ VELHAMDÜLİLLÂHİ VELÂ İLÂHE İLLALLAHÜ VALLÂHÜ EKBER
Yine Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivâyet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
“Sübhânallâhi velhamdülillâhi velâ ilâhe illallahü vallâhü ekber demek, benim için, üzerine güneş doğan her şeyden daha kıymetlidir.”

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---

20 @ozzge81 ---
21
@DeryaLi ---
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----

Gunaydij kizlar merhaba biz bebek icin 4444tefriciye okuyoruz ve sirayla isteyen tum arkadaslarimiz icin okumaya devam edecegiz bize katilmak bizim icin dua etmek istermisiniz? O zaman topigimize bekleriz Allah hepinizdeb razi olsun

CUMARTESİ VE PAZAR DUALARI HANIMLAR İSTERSENİZ İKİ GÜNDE DE OKUYUN SİZE KALMIŞ PAZARTESİ GÜNÜ NASİP OLURSA ESMALARA GEÇECEĞİZ AMA PAZARTESİ SABAHTAN DOKTORA GİDECEĞİM BİLGİNİZ OLSUN . HAYIRLI HAFTA SONLARI DİLERİM BOL DUALI GEÇER İNŞALLAH

SÜBHÂNALLAHİ VE Bİ–HAMDİHÎ SÜBHÂNALLAHİ’L–AZÎM

Ebû Hüreyre radıyallahu anh‘tan rivâyet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
“Dile hafif, mîzana konduğunda ağır gelen ve Rahmân olan Allah’ı hoşnut eden iki cümle vardır: Sübhânallahi ve bi–hamdihî sübhânallahi’l–azîm: Ben Allah’ı ulûhiyyet makamına yakışmayan sıfatlardan tenzih eder ve O’na hamdederim. Ben Yüce Allah’ı ulûhiyyet makamına yakışmayan sıfatlardan tekrar tenzih ederim.”

SÜBHÂNALLÂHİ VELHAMDÜLİLLÂHİ VELÂ İLÂHE İLLALLAHÜ VALLÂHÜ EKBER
Yine Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivâyet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
“Sübhânallâhi velhamdülillâhi velâ ilâhe illallahü vallâhü ekber demek, benim için, üzerine güneş doğan her şeyden daha kıymetlidir.”

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----