hanımlar gönüller bir olsun

C cansu_tr şimdilik offline 10 tane okudum canım ama aksama kadar tamamlayıp yazarım sana. Benim kuzu uyurken Evimi silip süpüreyim.

Beni davet ettigin için Allah bin kere razi olsun senden
senden de Allah razı olsun canım benim bebişin mışıl mışıl uyusun uyuşunda büyüsün yerim ben onu :) kolay gelsin canım

Bismillâhillezî lâ yedurru measmihi Şey'ün fil'ardi velâ fissemâi ve Hüvessemi'ul Aliym.
Bu Duayı Sabah Aksam Okuyana Hıç Bırsey Zarar Veremez Anlamı: "Yüce Allah'in ismiyle hareket ederim. O yüce Allah ki, O'nun mübârek ismiyle hareket edildiği (O'nun ismi söylendiği) vakit, yerde ve gökte hiçbir şey okuyana zarar veremez. O yüce Allah, her şeyi en iyi işiten ve en mükemmel bir şekilde bilendir.."

100 TANE OKUMAYA ÇALIŞALIM HANIMLAR HAYIRLI GÜNLER

1 damla_22 ---
2 kitapseverim --- okundu
3 C cansu_tr --- okundu
4 eilenn --- okundu
5 Sealand ---
6 tubatesbih --- okundu
7 Seriii ---
8 A ay__060 --- okunacak
9 @selince3 --- okundu
10 PembeLokum ---
11 G guzbahar --- okundu
12 kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 ---- okundu
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 ---okundu
19 The Black ---- okundu

20 O Ozzgeee ---- okundu

21 Yagmurun_kizi ----- okundu

"Allahümme inniy es-elüke bi enne lekel hamdü la ilahe illa ente ya hannanü,ya mennanü,ya bediy-as semavatı vel ardı ya zel celali vel ikram".

İsmi Azam duası. Enes radıyalahü anh .den rivayet edilen bir hadiste Efendimiz Aleyhisselam adamın birinin dua ederken duasını işitince ona, sen İsmi Azam ile dua ediyorsun.Bu dua ile dua edip okuyan kimsenin mutlaka dilek ve muradı hasıl olur,buyurdu.

1 damla_22 ---
2 kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn ---
5 Sealand ---
6 tubatesbih ---
7 Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
10 PembeLokum ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 ---
19 The Black ----

20 O Ozzgeee ---
21 Yagmurun_kizi ---

hanımlar hayırlı günler olur inşallah ebedi hayatımız için bugünde kendi dua kumbaramızı hakkıyla doldururuz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…