hanımlar gönüller bir olsun

CUMARTESİ GÜNÜ ESMASI:
El-Mani
: Dilemediği kişiye mani olan, engelleyen. Günde Zikir Sayısı : 161 – Kaza beladan uzak olmak için .Ya Mani ismini zikreden çok korktuğu ve çekindiği şeylerden emin ve muhafaza olur. Gelecek zararlardan korunur. Ya Mani ismi insanı şehvet ve nefsin arzularından korur. Yatarken okunursa eşler arasındaki soğukluk kalkar. Yolculuk sırasında okunursa her türlü bela ve kazalardan uzak olunur.

PAZAR GÜNÜ ESMASI:
Ed-Darr:
Elem, zarar verenleri yaratan. Günde Zikir Sayısı : 1001 – Zararlı kişinin kahrı için. Ya Darr ismi düşmana ve zalimlere çeşitli hastalıklar verdirme hususunda etkilidir. Bu ismi okuyan insanların şerrinden korunur.

1 damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim ---
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih ---
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10 PembeLokum PembeLokum ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986

HAYIRLI HAFTASONLARI HANIMLAR DUANIZ BOL OLUR İNŞALLAH ...
161 kere okudum El-Mani

CUMARTESİ GÜNÜ ESMASI:
El-Mani
: Dilemediği kişiye mani olan, engelleyen. Günde Zikir Sayısı : 161 – Kaza beladan uzak olmak için .Ya Mani ismini zikreden çok korktuğu ve çekindiği şeylerden emin ve muhafaza olur. Gelecek zararlardan korunur. Ya Mani ismi insanı şehvet ve nefsin arzularından korur. Yatarken okunursa eşler arasındaki soğukluk kalkar. Yolculuk sırasında okunursa her türlü bela ve kazalardan uzak olunur.

PAZAR GÜNÜ ESMASI:
Ed-Darr:
Elem, zarar verenleri yaratan. Günde Zikir Sayısı : 1001 – Zararlı kişinin kahrı için. Ya Darr ismi düşmana ve zalimlere çeşitli hastalıklar verdirme hususunda etkilidir. Bu ismi okuyan insanların şerrinden korunur.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10 PembeLokum PembeLokum ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986

HAYIRLI HAFTASONLARI HANIMLAR DUANIZ BOL OLUR İNŞALLAH ...
Cnm kusura bakma bugun gordum beni listeye ekledigini cumartesi pazari okudum

PAZARTESİ GÜNÜ ESMASI :
En-Nafi:
Fayda veren şeyleri yaratan. Günde Zikir Sayısı : 201 – Hastalıklardan korunmak, şifa bulmak, zararlardan uzak durmak.Ya Nafi ismini zikreden güzel bir hayat yaşar. Darlık, hastalık, musibet, stres ve sıkıntılardan kurtulur. Sırlara vakıf olur. Bir hastayı eliyle mesh ettiğinde, o hasta şifa ve afiyet bulur.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7