hanımlar gönüller bir olsun

canım bugün için ve hafta sonu için dualarımı aldım. şehir dışına çıkacağım. girip bildirim yapmam imkansız. şimdiden okundu bilin. telefondan yazmak çok zor. sayıları ve zikirleri kontrol edip öyle okuyacağım. onda sıkıntı yok. sadece bildirim yapamayacağım.

tamam canım benim böyle haber vermen bile incelik Allah razı olsun canım benim

PERŞEMBE GÜNÜ ESMASI:
El-Ganiyy: İhtiyaçsız , muhtaç olmayan, her şeyin kendine muhtaç olduğu.Günde Zikir Sayısı : 1060 – Büyük servet ve geniş rızık okunur. Ya Ğaniyy ismini zikreden; maddi ve manevi zenginliğe ulaşır, hiç bir şeye muhtaç olmaz. Zenginlerden olur.

1 damla_22 --- OKUNDU
2 kitapseverim --- OKUNDU .
3 C cansu_tr --- OKUNDU
4 eilenn --- OKUNDU
5 Sealand ---
6 tubatesbih ---
7 Seriii --- OKUNDU
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
10 PembeLokum ---
11 G guzbahar --- OKUNDU
12 kubdef ----
13 H hmtsyma ---- OKUNDU
14 betul8516 ----OKUNDU
15 K kalemero ---- OKUNDU
16 @milad_tb --- OKUNDU
17 I Irmak-986
HANIMLAR OKUMAYAN KALMASIN RİCA EDİYORUM HAYIRLI GÜNLER

I Irmak-986 listeye katılmak istedin canım ekledim ama okumalara katılmıyorsun

Carsamba ve persembe gunu esmasini okudum canim. E postamda sorun var sanırım bildirimlerin hepai gelmiyor o yüzden bazen gormeyip gec yazıyorum kusura bakmayın hakkinizi helal edin lütfen C cansu_tr

salı ve çarşamba okudum canım

CUMA GÜNÜ ESMASI:
El-Mugni: Müstağni kılan, ihtiyaç gideren, zengin eden. Günde Zikir Sayısı : 1100 – Geçim genişliği, bol rızık ve zenginlik. Ya Muğni ismini zikreden bütün işlerinde kolaylık bulur. Fakirlikten kurtulur. Rızkı bol, maişesi geniş olur. Her gün zöhre saatinde 1100 defa okuyan ruhi bunalımdan ve fakirlikten kurtulur. Muhtaçlık çekmez.

1 damla_22
---
2 kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn ---
5 Sealand ---
6 tubatesbih ---
7 Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
10 PembeLokum ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986

Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur. Hanımlar dua arkadaşlarım Cumamız Mübarek olsun Rabbim nice bereketli Cumalar nasip eder inşallah geçen hafta eklediğim Cuma dualarını eklememi istemiştiniz eilenn arkadaşım hatırlattı Allah razı olsun . Rabbim işlerinizi kolaylaştırsın , zorlaştırmasın . Hayırlı günler Hayırlı Cumalar...

Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312)
El-Mugni: Müstağni kılan, ihtiyaç gideren, zengin eden. Günde Zikir Sayısı : 1100

hepsini okudum canımm C cansu_tr

maşallah sübhanallah sana canım benim Rabbim daim eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…