hanımlar gönüller bir olsun

Nutla

Güneşi zaptedeceğiz,güneşin zaptı yakın ✌
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2014
2.880
2.227
32
En güzeli seni anmak seni zikretmek.Nasıl ki her an bizimlesin bizde her an seninle olmak istiyor ve bunun için seni her an birbirinden güzel isimlerinle zikrediyoruz.sen ibadetlerimizi eksiğiyle fazlasıyla,doğrusuyla yanlışıyla kabul eyle yüce Rabbim.Dualarımızı kabul eyle bizlere istediklerimizi hayırlı ise nasip eyle,değil ise dileğimizi bizim için hayırlı kıl öyle kabul eyle...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
YARININ ZİKRİ HAYIRLISI İLE

El-Latîf olsun.zikir adeti kişi başına (129)
( Dileklerin olması, kısmet ve rızkın artması)
hadi bismillah katılanlar ve bitirenler bilgilendirsin lütfen.
Allah kabul etsin.
------------------------------------------------------------------------------------------

ÖNEMLİ DUYURU-BİR TUR BOYUNCA MAZERET BİLDİRMEKSİZİN ARAMIZDA BULUNMAYAN TEVHİDLERİNİ AKSATAN ARKADAŞLAR LİSTEMİZİN AKTİF KALMASI SEBEBİYLE LİSTE DIŞI EDİLMEKTEDİR.ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN..

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de katılmak istiyorum :) 129 el lâtif yarın okuyacağım ınsallah
inşallah beklediğimden daha az katkı var ama henüz herkes görmemiştir diyorum.inşallah daha çok katılım olur.yarın bitirince yazarsın cnm.rabbim kabul etsin inşallah.

Ben de katilmak isterim dostlar inşallah Rabbim kabul ederrr:KK54::KK5:
amin canım.yarın btirince yazarsınız bnde yazcam.ertesi günün zikir ismini yarın akşam zikirimiz btince paylaşacağım.rabbim kalbimizi biliyor biz zikredelim o gönlümüze göre verir zaten :)

Tamam canim inşallah hbr ederim bende:KK54: tabi canim yapabilrcegmiz en güzel şeylerden birisi O nu zikretmek cnm çok gzl olmuş sagolasin biz elimizden geleni yapalim :KK9:

Bende varimmm canim aimdiden Allah kabul etsin inşallah
canım hoşgeldin.desteğin için sağol geleceğini biliodum :) Allah kabul etsin.yarın yazarsn inşallah btince.tekrar hoşgeldin cnm bnm :)

Hosbuldumm ben kendi kendime yapiyordum zaten beraber olsunn yazarim canim
beraber olunca daha güzel.ben önceden komşularımla yapıodum.sonra bozuldu.tekrar başladım ne kadar çok olursak rabbimi o kadar mutlu ederiz inşallah niyetmiz bu :)

Canım ben okudum. Allah kabul etsin.
amin canım Allah kabul etsin bnde okudum çok şukur.umarım hep aramızda olursun yarının zikiri için yazıcam akşam.rabbim gönlüne göre versin inşallah canım bnm

X