Hanımlar çok acil

zeal2222

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2024
17
3
20
Merhabalar arkadaşlar beş aydır evliyim eşim sigara içerken uyuya kaldı ve elindeki sigara koltuğu yandırdı ne yapmalıyım. Ürünü bellonadan almıştık değişim olur mu garantiye girer mi lütfen yardımcı olun

Ay Allah muhafaza. Ev de tutuşabilirdi bir anlık seyle. Allah beterinden korusun kuzum… hayır garantiye gireceğini sanmıyorum kullanım hatası sonuçta. Ucretli tamiri yaparlarsa yaparlar

Amin Allah razı olsun. Cumlemizi inşALLAH. Anladım ben ararım ücretli de olsa yapsınlar ya
Araba tamircilerinin bazılarında oto koltuklarına yaptıklarını gördüm. Olmazsa onlarla iletişime geç bence. Yakınlarında, internette videosu falan olan, güzel, güvenilir bir yer varsa onlara sor. Bir makineleri falan varsa bunun için ya da malzemeleri falan. Kapıp getirirler belki. Olmazsa o yolu bir dene derim. Aklıma bu geldi

amircilerinin bazılarında oto koltuklarına yaptıklarını gördüm. Olmazsa onlarla iletişime geç bence. Yakınlarında, internette videosu falan olan, güzel, güvenilir bir yer varsa onlara sor. Bir makineleri falan varsa bunun için ya da malzemeleri falan. Kapıp getirirler belki. Olmazsa o yolu bir dene derim. Aklıma bu geldinerim vok

X