Hanımlar, Çekim Yasası'nı kullanarak hayatınızı nasıl değiştireceğinizi öğrenmek ister misiniz?

Çekim Yasası'nı kullanarak hayatınızda neyi değiştirmek istersiniz(

• Mutlu olmak isterim

OY: 78 67,8%
  • Sağlığımı geri kazanmak isterim

OY: 18 15,7%
  • Çok para kazanmak isterim

OY: 37 32,2%
  • Kazançlı bir iş isterim

OY: 22 19,1%
  • Fazla kilolarımdan kurtulmak isterim

OY: 25 21,7%

• Ankete Katılan
    115
Öncelikle Çekim Yasası'nın sihirli dünyasına hoşgeldiniz demek istiyorum.

Çekim Yasası nedir? Evrenin yasalarından biridir ve en önemlisidir ve sadece şu anınızı değiştirerek, şu an hissettiklerinizi bilinçli olarak değiştirerek, geleceğinizi değiştirebileceğinizi söyler.

Linkini verdiğim yazıyı okumanızı istiyorum. Daha sonra enine boyuna konuşabiliriz. Bir giriş olması açısından yazıyı dikkatlice okuyun ve lütfen üzerine düşünün. Ben sorularınıza cevap vermek için bekliyor olacağım

http://www.terstenglob.com/2015/10/cekim-yasasi-nedir-23-maddede-hislerimiz-ve-dusunce-gucu/

İlginizi çekmedi sanırım. Tabii ki hiç kimseyi mutluluğa zorlamayamayız lakin gönlümüz bundan yana, hayatına güzellik katmak isteyen olursa bekleriz.
Ben inanıyorum çekim yasasına ve hayatımda sık sık bunu hissediyorum! Şükrediyorum, seviyorum, bağışlanmayı dileyerek affediyorum...

Sevgili galadriel80 keşke herkes çekim yasasının gücüne inansa ve bu dilden dile nesilden nesile yayılsa. Dünyayı değiştirip, tüm olumsuzlukları yok edebilecek bu gücü geniş kitlelere yaymak amacıyla çıktığım bu yolculukta küçük büyük katkı sağlayan herkese minnet duyuyorum. Size sonsuz teşekkür ediyorum. Bunu yaymama yardım eden herkes mutluluğa büyük katkı sağlayacaktır. Bir yazımı daha paylaşmak istiyorum:

http://www.terstenglob.com/2015/10/cekim-yasasi-7-adimda-saglik/

Yardımı dokunması dileğiyle...
Ve yardımı dokunduğunu düşünüyorsanız, lütfen yayalım. En azından mutluluğu hak ettiğini düşündüğünüz yakınlarınızın da faydalanabilmesi için lütfen paylaşalım. Mutluluğu yaymamda yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

Gizli izleyicilerim için çok faydalı olacağını düşündüğüm video. Lütfen uygulamaya çalışın. Sonuçlara şaşıracaksınız

http://www.terstenglob.com/2015/12/izleyin-ve-bu-cumlelerin-hayatinizi-iyilestirmesine-izin-verin/

Ve siteden yorum bırakırsanız eğer benim için de devam etmem için motivasyon olur. Kimseye bir fayda sağlayamama hissi üzüyor çünkü. O yüzden hoşunuza gittiyse ya da gitmediyse ya da herhangi bir isteğiniz varsa, bana yazabilirsiniz. Yorum bırakabilirsiniz, iletişim formunu kullanabilirsiniz hatta siz de yazın sayfamızdaki form aracılığıyla siz de yazı gönderebilirsiniz.

Herkese mutluluğu yaymamız dileğiyle...

Merhaba arkadaşlar. Dualarınız ve dilekleriniz için bir tavsiye. Asla olumsuz kelimelerle dua etmeyin, dilekte bulunmayın. Olumsuz kelimelerle dilekte bulunduğunuzda ya da dua ettiğinizde, negatif enerji yayarsınız ve iyiyi çekmek isterken tam tersini yapıp kötüyü çekersiniz. Unutmayın, Allah iyiyi yarattı, güzeli yarattı, kötüyü ve hastalığı insanlar kendi elleriyle ortaya çıkardı. Allah'a el açarken iyi kelimelerle dua edin. Beni hastalıklardan koru demeyin mesela, bana sağlık ver diyin. Beni fakirliğe düşürme demeyin, bana zenginliği nasip et diyin ve karşılığında alacağınız şeyi yine iyilik için kullanacağınızı kabul edin.

Tüm dileklerinizin ve dualarınızın kabul olması dileğiyle...
#çekimyasası #düşüncegücü #terstenglob

Bende ismim gibi mutlu, sağlıklı ve güçlü olmak istiyorum.
Takipteyim özel önerilere de açığım ayrıca.
Merhaba mutlucuğum. Emin ol olacaksın. Bazen anlam bile veremediğin bir huzur olacak içinde ama birlikte yasayı doğru uygulamayı başarırsak nedenini çok açık ve net görebileceğin mutluluklar seni bekliyor.

Şimdi başlangıç için senden ricam, bana şu an nasıl hissettiğini yazman. Her konuda ama. İlişkilerin, sağlığın, para, enerji...

Ve bir de sabah uyandığında nasıl hissettiğini bilmek istiyorum. Nasıl uyanıyorsun? Mutlu mu, halsiz mi, sinirli mi, panik mi?

Senden cevap bekliyorum. Çok mutluyum yazdığın için :)

Canim hemen anlatayima.
Sabah mutsuz bikkin bazen panik sinirli halsiz hepsi var. Dr gitsem depresyondasin der mutlaka.

Şu an nasil hissettiğime gelince yalniz ve değersiz şaşkin bikkin monoton

Sakin dr git deme gitmem

Sağliğimda pek iyi degil bak onu söylemeyi unuttum.

Önerilerini bekliyorum canim

Bende bu düşünce gücüne merak sardım bi kaç gündür uyguluyor gibiyim hatta :) sabahları kalktığımda şükrederek kalkıyorum, iyi düşünmeye çalışıyorum, sürekli pozitif kelimelerle konuşmaya çalışıyorum. Yatarken güzel şeyler düşünüp sanki benimmiş gibi dua ediyorum. Birde çok istediğim biri var o sanki benimmiş gibi dua ediyorum.. Bakalım bi kaç gündür huzurlu, mutlu, enerjik hissediyorum. Takipteyim konuyu :)

İlginizi çekmedi sanırım. Tabii ki hiç kimseyi mutluluğa zorlamayamayız lakin gönlümüz bundan yana, hayatına güzellik katmak isteyen olursa bekleriz.
Estağfirullah, bu konuya çok merak ederek yazmıştım aslında ama siz mesajımı alıntılamadığınız için ben de daha sonra konunun takibini yapmayı unuttuğum için anlaşamadık bir orada : ) Verdiğiniz linki de hemen okuyorum, önerilerinizinde takibindeyim : )

Sağliğimda pek iyi degil bak onu söylemeyi unuttum.

Önerilerini bekliyorum canim
Yok canım doktora git demiycem :) Sen zaten gitmen gerektiğinde gidersin. Şunun için sordum. Çekim yasası der ki; şu an ne hissediyorsan, 5 dakika sonrasına ya da bir gün sonrasına ya da daha geleceğe aynı şeyleri hissedeceğiniz olayları çekersiniz. Yani bugünü sürekli geleceğe aktarırsın. Buna göre; şu an nasıl hissediyorsan yarın da aynı olacak demektir. Ne yapman lazım peki? Tabii ki tamamen bilinçli olarak şu anki hislerini değiştirmen lazım. Bunu yapmaya önce, uyandıktan sonrasını değiştirerek başlamalısın. Yani yataktan kalktın ve bitkinsin ya da sinirlisin. Benim sana önerim ki birçok kişide işe yarayan bir yöntemdir, hemen hareketli bir şarkı açıp, birlikte yüksek sesle şarkı söylemen. İlk birkaç dakikada bile enerjindeki değişimi göreceksin. Hatta mümkünse dans et, yüksek sesle çok mutlu olduğunu söyle. İlk zamanlar biraz zorlamak gerekiyor. Kendini deli gibi hissedebilirsin birkaç gün hatta ev halkı da seni şaşkın bakışlarla izleyebilir, ama sonra herşey o hali alacak. Artık sabahları otomatik olarak mutlu olacaksın ve bu halin herkesin çok hoşuna gidecek. Yarın sabahki görevin bu yazdıklarımı uygulamak olsun mu? Hemen harekete geçmek lazım.

Canım balonayağım, ben aslında o ilginizi çekmedi sanırım mesajını sana değil genele yazmıştım. Haklısın bundan sonra dikkat edicem. Önerilerim de kısa zamanda gelecek merak etme, kızım hastalandı bakamıyorum şu an pek fazla

Sevgili arkadaşlar, kızım hastalandı, biraz da nazlı bir kızım var o yüzden bugün sanırım bakamam buraya. Diğer kızım ve oğlum da hastalık kervanına katılmazsa yarın aranızda olurum. Öpüyorum :)
Hepinizden ricam aşağıya yapıştığım linkteki videoyu izleyip, inanarak o oradaki olumlamaları okumanız tekrar tekrar
http://www.terstenglob.com/2015/12/izleyin-ve-bu-cumlelerin-hayatinizi-iyilestirmesine-izin-verin/

Kolay gelsin hepinize. Güzel günler yakındır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…