Hanımlar bana mantıklı bir açıklama yapın yoksa bu gece evde kalamayacağım

Araba farı olabilir bi yol varsa. Ben 17. Kattayım bazen oluyor. Avize de ya temassızlık ya enerji kaynaklıdır. Hatta bazen tv açılıp kapanabiliyor

Demin elektrikler iki kez gitti geldi bizde. Onla mi ilgili acaba

Perceid meteor yağmuru var kaç gündür devam da edecek. Kesinlikle oydu. Işıklar da voltaj yüklemesi. Bi kere bizde de olmuştu. Korkmanıza gerek yok.

Bizim en üst kattaki odanın birinde de lambayı kapattığın halde açık gibi oluyor bazen. Özelliğine de dikkat etmedim eşim akımdan kaynaklı dedi. TV kendi kendine açılıp kapandığı olur. Bahçedeki musluk basınçla su bırakır bazen kendiliğinden. Duvardaki ışığı da takmayın bunlar gibi bir açıklaması vardır illaki netlik olmadığı için kaygılanmanız normal.
Farklı şeylerden suphelendiyseniz gusule dikkat edin dua edin ve üzerine düşünmeyin.(İnanıyorsanız.)

Banyoda ve tuvalettede ses yapmak konuşmak iyi değildir,hele müzik dinlemek fazla kalmakta iyi değildir,hızlıca işini bitirip çıkman lazim,detayları yazamıyorum ceza yerim diye ama anladın
Ben max 10-15 dk duş alırım ama müzik açarım duş alırken. Zaten yalnız da olmuyorum kedim hep başucumda nöbette

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…