Hanimlar bakar misiniz gebelige hazirlik

Sizinkide tam mucize
Gebe kalabilmek için tek yumurta yetiyor nasip olunca. Şu an sıkıntılı bi süreçteyim dediğim gibi kızım 4.5 yaşında doktor ameliyattan sonra 1 yıl içerisinde tüpler tekrar tıkanabiliyor demişti 2.5 yık korunduk 2 yıl önce korunmayı bıraktık ama gebelik yok maalesef. 3 ay önce doktora gidip ameliyat olmak istiyorum dedim doktorum rahim filmi çekelim dedi istemediğimi söyledim tekrar laparoskopi we histereskopi oldum doktor iyi ki de ameliyatı tercih ettin dedi tıkanmıştı falan şuan bi gebelik yok henüz bugn 8 günlük bi gecikmem war ama idrar negatif çıkıyor hayatımda ilk defa böyle oldu korkuyorum hamile değilsem eğer olan tek yumurtam da tembel mi olmaya başladı diye kan için cesaretim yok stressten olmuyor olabilirim de su gibi akıntım war bilmiyorum artık

Yaa kiyamam insalah zarar gormemistir bekki gec dolenmedir bi kan ver canim icin rahat etsin stresten daha da gecikmen olur yoksa

Sabah yaptım 2 saat sonrası bu çizgi oluştu kuruma çizgisi sanırım

Eklentiler

• CC1EB13A-3C14-4776-8DB4-EA5387674C3B.jpeg
    184,1 KB · Görüntüleme: 38
Amin İnsalah vala en son test yaomktan hayalet cizgi gormekten kafayi yiycez
Napak bacımm kızıma hamile kaldığımda aslında ne kadar gereksiz yere teste bakmakla zaman harcamışım çıksa çıkıyor bir kere de görüyorsn işte dedim amaa şu an yine eskiye döndüm

Napak bacımm kızıma hamile kaldığımda aslında ne kadar gereksiz yere teste bakmakla zaman harcamışım çıksa çıkıyor bir kere de görüyorsn işte dedim amaa şu an yine eskiye döndüm
İnsan meraklaniyor be canim surekli belirti ariyor insan kiziniza da rabim uzun omurler versin insalah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…