Hanimlar bakar misiniz gebelige hazirlik

çok sağolun darısı size inşllahhh dediğim gibi ben ameliyattan snra kaldım
Bende yeni ciktim domtordan klomen verdi acaba macunla birlikte kulandim mi sorun olur mu sayfalarina mesaj atim olmaz dediler bugun adetimin ilk gunu basladim sabah kulanmaya acaba klomende etkili mi

Hanimlar aranizda laparoskopi (kapali amaliyat) olup hamile kalan var mı
Laparoskopi ile ne ameliyatı olacaksınız? Ben geçen sene nisan sonunda dış gebelik ameliyatı oldum. Tek tüpümde alındı. Şu an hamileyim 36. haftadayız ameliyatın hamileliğinize engel olacağını sanmıyorum. Olsa bana olurdu sanırım

Amaliyatan sonra ne zaman hamile kaldiniz acaba tam 1 ay oldu bende amaliyat olali bugun klomen yazdi doktorum insalah ise yarar insalah sag salim kucaginiza alirsiniz rabbim kolay dogum nasip etsin insalah

Bende yeni ciktim domtordan klomen verdi acaba macunla birlikte kulandim mi sorun olur mu sayfalarina mesaj atim olmaz dediler bugun adetimin ilk gunu basladim sabah kulanmaya acaba klomende etkili mi
Klomen bir defa tek kullandım o zamanda tüplerim tıkalı olduğu için faydasız kaldı ameliyattan korkmayın lütfen ama araştırın sırf doktor dedi diye değil bu sadece amelyt için geçerli değil. Bak mesela doktor bana ameliyat öncesi dedi ki aşılama deneyelim ben yanaşmadım çnkü tüp içerisindeki hidrosalpenks sıwı bildiğim kadaryla bebeğin tutunmasına da izin weremeyebiliyormş hayır hocam dedim önce ameliyat sonrası olmazsa aşılama yaparız e çok şükür aşılamaya gerek kalmamıştı

Amaliyatan sonra ne zaman hamile kaldiniz acaba tam 1 ay oldu bende amaliyat olali bugun klomen yazdi doktorum insalah ise yarar insalah sag salim kucaginiza alirsiniz rabbim kolay dogum nasip etsin insalah
Rabbim nasip eylesin sana da inşllahhhh ameliyat olmadın henüz sanıyordum iyi amelyt olduysan inşllah güzel haberlerini alırız

Ne guzel iyiki olmussun vala herseyde bi hayir var bakalim bende nasil olucak 1 ayi doldurdum amaliyata klomen ise yariycak mi benimde tek tupum kalaliydi belki hala da kapali bilmiyorum doktir acmayi denedik dedi ama bu ay klomen ise yaramasa birdaha rahim filmi istedi insalah gerek kalmadan klomen ise yarar

Teşekkür ederim amin 3 ay sonra hamile olduğumu öğrendim.

Benim durumum daha vahimdi açıkçası tek tüpünüz varsa şansınız yarıya düşüyor sonuçta ama stres yapmamak önemli. Psikolojik olarak rahat olursanız eminim kolaylıkla olacaktır inşallah
Aynen vala tek tuple yine iyi tutmus ciden oyle herseyin basi stres

İnşllahhh canımm inşllah en kısa zamanda

Benim durumum daha vahimdi açıkçası tek tüpünüz varsa şansınız yarıya düşüyor sonuçta ama stres yapmamak önemli. Psikolojik olarak rahat olursanız eminim kolaylıkla olacaktır inşallah
Benimki de alınmadığı halde tek tüp tek yumurta sayılıyor çikolata kistim sağolsun kapladı yumurtamı hiç rezervi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…