Makyaj Ürünleri Hangisi Daha Iyi? - Lütfen Yardim

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tencere_tava

__ hersey senin icin __
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
286
1
Chanel mi ?

Dior mu?

Lancome mu?

Yves Saint Laurent mi?

Estée Lauder mi?​

arkadaslar lütfen yardimci olur musunuz?

hangi markanin fondöteni - rimeli - göz kalemi iyi?

bana göre Lancome çok begeniyorum çok fazla bende ürünüolmasada olanları çok güzel

mac guerlain bobbi brown vb daha bircok marka var neden onlarıda listene koymadın kı seker:)

gamzeli sen maskarada dior u begenmıssın ama ben hiç memnun kalmamıstım

lancome um pembe baz tarzı bişeyi var çok beğenmedim

estee lauder in pudrası var süperrr

estee lauderin göz kalemi var parası kadar etmez bir kalem avonun kalemi ondan çok daha iyi siyah bir kalem ve akmıyor da..

ilk farım ve kalemim Artistry idi. çok memnundum. özellikle kalemi. farından da memnundum, fakat far silerken çok rahatlıkla silinmiyor gözümde hassas olduğu için ondan vazgeçtim. tavsiye edeceğim kalemler ; Artistry veya Avon

pudra olarak Lancome kullanıyorum. çok memnunumda. sadece parıltılı almışım o yuzden bende başka pudra düşünüyorum. şuan için Lancome alacağım bir yer yok. o sebeple pudra önerilerinizi bende takip ediyorum. tenim çok beyaz ve narin olduğu için bu konuda sıkıntı çekiyorum da. en açık aldığım ton bile bende turuncumsu oluyor, tüm yüzüme sürünce renk uyumsuzluğu belli olmuyor ama en ufacık suya denk gelse bir yerim alttan beyaz beyaz çıkıyor. benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…