Hangi Topiğe Girsem Muhabbet Almış Yürümüş, Sohbete Fransızım Diyenler Burayaaa :)))

slm kızlar.. hayırlı Cumalar..

İş yerinde baya yoğundum o yüzden 2 gündür giremiyorum..

nasılsınız bakalım?

kızlaaar şu an itibariyle geyiğinize katılmış bulunuyorum....ben geyiğe katılıyorum eşim salata yapıyo biri beni taşlasın,dışlasın,çimdiklesin,utandırsın :))))))

39 yıllık hayatımda her türlü zorluğa inatla direnen, düşse de kalkmayı ve devam etmeyi beceren ben, insan ilişkilerinde inanılmaz kırılganım işte...
Beni çok basitçe kurulmuş cümleler yaralar, o cümleleri kuran insandan koparır alırlar...
Ne yapayım ben böyleyim işte (
Herkese iyi geceler...

hayat mücadelesinde başarılı olanların insan ilişkilerinde kırılgan olması kural gibi bişey. dış dünyada cengaverliğimiz arttıkça içimizde kırılganlaşıyoruz. hal böyle olunca da özelimize aldığımız insanların tek bir sözü bile bizi yıkmaya yetiyor.
aşağıdaki linki tıklamanı isterim. bloğumda canımın yandığı bi dönem kaleme aldığım bir yazı. spora gidiyorum sonra üzerine konuşuruz.
yazikeyfim.blogspot.com: Gururumla Oynama, Yarama Dokunma!

Çok anlamlı bir yazı olmuş canım eline sağlık...

Çok anlamlı bir yazı olmuş canım eline sağlık...

ruhlarının kirini başkasına bulaştırarak arınmaya çalışanlar hep olacaktır. ne kadar izole yaşarsan o kadar az zarar görürsün.
fransız düşünür cioran'ın çok sevdiğim bir sözüyle bitireyim:''insanlarla görüşe görüşe sinir uçlarım tazeliğini yitirdi''

Son düzenleme:

Haklısın. Ama işte bir kere kendini izole etmeye başlayınca insanlardan giderek uzaklaşıyorsun...
Benim gibi arkadaş canlısı biri için zor bir yaşam tarzı. Hep kendimi açmak paylaşmak istiyorum, ne kadar çok paylaşırsam o kadar artıyorum, eksiklerim tamamlanıyor gibi hissediyorum...
Deli miyim neyim

evet biraz öyle oluyor ben de çok arkadaş canlısı bir insandım dım diyorum çünkü zamanla egolarına esir olmuş can yakmaktan zevk alanların çoğunlukta olduğunu gördüm dördükçe de uzaklaştım. hep kendini açma derdi bende de vardı neden ne için açıyorum ki dedim bigün çünkü içtenlik gösteren hep ben oluyordum insanlar dürüstmüş gibi yapıyorlar. özgüvenli insanlar dürüst olabiliyorlar gerisi faso fiso bi de insanlara dürüstçe kendini açtığında bunu zaafiyet olarak algılayıp seni ezmeye başlıyorlar.
daha söylenecek çok laf var ama kızı okuldan almam gerek. daha sonra devam edebiliriz istersen:))

Ben de bu arada yeğeni aldım geldim, birazdan geri götürücem, sonra da Fitnazımla randevum var, ikimizin bir müsait zamanında devam edelim :))

Ben de bu arada yeğeni aldım geldim, birazdan geri götürücem, sonra da Fitnazımla randevum var, ikimizin bir müsait zamanında devam edelim :))
memnuniyetle:)
derin mevzulara dalıp da burada olma amacımızı unutmayalım ama di mi :) daha verilecek kilolar var kolay gelsin

vallahi tam topiğine uygun bi başlık olmuş

burdada geyik almış başını gidiyor ama..
slmmm kızlar..

hepinizin kadınlar günü kutlu mutlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…