Dudak Makyajı Hangi renk ruj? ( koyu tenliler iin )

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

saref

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
652
16
arkadaşlar ben esmerim tenim koyu sizce hangi renk ruj kullanmam gerekiyor fisfisfis

bazen hangi renk alacağıma karar veremiyorum :çok üzgünüm:

yardımcı olursanız sevinirim a.s.a.s.

bende esmerim pembe tonları çok kullanırım ama çok açık pembe yakıştırmam kendime genelde canlı hafif koyu pembeleri çok severim..opuyorumnanaktankahve tonları hiç yakıştırmam
:eek:
he bide avonun frozen rose adında köpük rujunu almıştım onuda kendime çok yakıştırırmm:lepi:

Bnde frozen rose aktılıyrm

pro to go provite plum bende cok güzel duruyo

contry rose

kahve tonları denemedm ama pembe tonları kendime yakıstıramıyorm(cok acıklar ozellikle)

canım ben de esmerim
loreal in eski çıkardığı seriden glam shine lar çok güzeldi.215 pembe 202 pembemsi bej bu 2 renk harika durdu. flormardan supermatte lip gloss aldım demin 303 onu da beğendim ama çok yoğun sürünce çok pembe oluyo gözüm alışmadı daha.. ondan az sürdüm

bide cecile den 3d lip gloss aldım flormarla birlikte.. 01 no. o renk de harika durdu diyebilirim ama test aşamasında şu an çünkü hafif yanma etkisi yapıyor. dolgunlaştırdıı için mi deil mi test ediyorum şu an kaydirigubbakcemile3

bndee esmerim hiç bi ruju yakıştıramıyorm kndime nedense =(

benim tenime nedense pembe ve tonları yakışmıyo yaa ne bilim çok açık kalıyo hiç belli olmuyo dudağımda ruj olduğu:):)

o yüzden koyu tonları seviyorum ben....
esmerlere genellikle koyu tonlar yakışıyor sanırım CADIARZU

en son aldığım flormarın supershıne lipstick 512 ama gerçekten çok güzel bir renk kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
keşke denediklerinle resmini koysan öyle karar versek daha sağlıklı olur

bende esmerim seftalı tnları ucuk pemberengi kullanıyorum

tatlım esmersen bence nar çiçeği yada kayısı rengi ruj yakışır.bende buğday tenliyim genelde kayısı rengi yada dudak rengi natural tonlar kullanırım ama koyu renk göz makyajıyla canlı renkler de seviorummm bayanssulusmile

Ben esmer değilim, aksine oldukça beyaz tenliyim ancak makyajda en önem verdiğim şey kişinin ten-saç-göz rengine uyumlu ve yakışan makyajı yapmasıdır.
Esmer tenlilere ben en çok mercan( çok koyu olmayacak ama) -kavuniçi tonlarını yakıştırıyorum. Bunu dışında hafif şefali renginde nude rujlarda her tene yakışır. (bu tonlar özellikle yazın bronzlaşınca çok güzel duruyor)
Kesinlikle çok açık (pastel) pembe tonlarından ve koyu kahve tonlu rujlardan uzak durun bence...

Son düzenleme:
esmer tenliysen koyu renk kullanman lazımmmm ama sakın açık pembe deneme çünkü hiç yakışmıyoo

aranıza yeni katıldım.. ruj rengi ararken bu başlık takıldı gözüme.. beğendiğim bir iki ruju paylaşmak istedim. ben de esmerlere orta koyuluktaki rujları yakıştırırım. mesela maybelline Color Sensational 540 hollywood red. bu ruj sitesinde çok açık gözüküyor ama 2,3 ton daha koyu bir renk göründüğü gibi çok pembe de değil. Rimmelin stay glossy 740ever lasting crush, sütlü kahve gibi turuncu simler var içinde. Manhattan tasty lips lipgloss 35w, bu da nude bir renk bence, açık kahve. Bir de Max Factor Colour Collections 711 Midnight Mauve, bu biraz daha canlı bir renk pembe fuşya arası... umarım yardımı olur..

X