Hangi Niyet için okunursa RABBimizin iziyle kabul olunacağı sekine duası...

arkadaşlar bence şöyle yapalım herkes duasını yazsın vakti olan listedeki arkadaşlar için okusun mazeretli olan arkadaşlarımızda mazeretleri bitince okusun amaç farklı ağızlardan dua almak süre sınırımz yok nasıl olsa kimin duası makbul olur bilinmez malum :) kabul ederseniz listeyi düzenlemekte yardımcı olurum The Calender The Calender bebeği var her zaman müsait olmayabilir ne dersiniz

benim mazeretim soyle ki..ben dusuk yaptim ve kanamam bi turlu durmadi. :KK42:
artik adet vaktim yaklasiyor ve simdi adet mi oluyorum ozur kanamasi mi anlamis degilim.
cunku cok yogun bi sekilde gelip sonra duruyor ve ertesi gun tekrarliyor,bu son bikac gundur boyle ozellikle.
benim mazeretim ne zaman son bulur gercekten bilmiyorum hatta bu ozur kanamasi mi onu da bilmiyorum.
yani bilsem ki adet kanamasi degil ara kanama okurum nolcak,1 dk mi almadi dua.
diger topiklerde sordum adet halinde dua yapiyorlarmis oyuzden devam ediyorum sure olmayanlara.
ben size uyarim ama kimsenin hakkina da girmek istemiyorum.
hani 1 hafta sonra mazeretim biter diyemiyorum,inan gusul alip kanama gelmeden sure okumaya calisir oldu,

arkadaşlar bence şöyle yapalım herkes duasını yazsın vakti olan listedeki arkadaşlar için okusun mazeretli olan arkadaşlarımızda mazeretleri bitince okusun amaç farklı ağızlardan dua almak süre sınırımz yok nasıl olsa kimin duası makbul olur bilinmez malum :) kabul ederseniz listeyi düzenlemekte yardımcı olurum The Calender The Calender bebeği var her zaman müsait olmayabilir ne dersiniz
Canim ben de boyle dusunuyorum, senin diger duzenledigin baska dua gruplari da var ama senin icin zorluk olmayacaksa duzenlemen iyi olur hem arkadasin da yuku hafiflemis olur.

artik adet vaktim yaklasiyor ve simdi adet mi oluyorum ozur kanamasi mi anlamis degilim.
cunku cok yogun bi sekilde gelip sonra duruyor ve ertesi gun tekrarliyor,bu son bikac gundur boyle ozellikle.
benim mazeretim ne zaman son bulur gercekten bilmiyorum hatta bu ozur kanamasi mi onu da bilmiyorum.
diger topiklerde sordum adet halinde dua yapiyorlarmis oyuzden devam ediyorum sure olmayanlara.
hani 1 hafta sonra mazeretim biter diyemiyorum,inan gusul alip kanama gelmeden sure okumaya calisir oldu,

Gecmis olsun size Allah sifa versin hayirli evlatlar versin. Siz de mazeretiniz bitince okursunuz. Hic okuyamayacak gibi olursaniz da caniniz sagolsun☺

cnm çok geçmiş olsun birdaha böyle acı göstermesin RABBİM....

Arkadaşlar ben 2. Ve 3. Arkadaş için okuyorum şimdi okundu yazabilirsiniz. Ama arkadaşlar dualarını yazmamislar sanırım. Ya da ben mi göremiyorum. Bugün 3. Kişide mi sira

Arkadaslar benim duam "allahim sen affedicisin affetmeyi seversin bizim gunahlarmizi affet bizlere sifa ver evimize mutluluk huzur ve bol rizik ver tez zamanda hayirli saglikli bol rizikli evlat lar ver"amin

arkadaslar ben yapabıldıgım kadar yaparım yetısemedıgım yerde sız yardım edersınız o konuda sıkıntı olmaz inşaallah herkes duasını yazsın o zaman yeniden liste yapalım.
bişey sorucam biz bu ayetleri okurken her ayeti 1 defa mı okuyoruz yoksa her ayet 19 defa mı okunuyor benım kafam karıstı da :)

Duam
Allahim oncelikle Tüm gunahlarimi bagisla, hatalarimi affet. Bir daha yapmamayi nasip et. Tum sikintilarimi gider. Hayirli ,ask dolu birbirimize uygun gönlüme,mantigima gore bir evlilik ve hayirli evlatlar nasip et.

The Calender The Calender

Duam:

Allahım sen herşeyin hayırlısı nasip et kalbimizi de buna razı kıl. kalbimizden geçenleri senden daha iyi bilen yoktur Yarabim gönlümüzden geçeni bize hayırlısıyla nasip et. Borçlarımızı ödememizi , işimizdeki rızkımızı , alacağımızı almamızı ,yuvamızı kurup huzurlu bir aile kurmamızı tez zamanda nasip eyle yarabbim. Amin

Herkesten Allah razı olsun.

X