Hangi Model / Marka Beyaz Eşya ??

MyNaYiNo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2010
2.683
19
Hanimlar Merhaba. 27 gün sonra ( :KK31: ) sevdigimle kavusuyoruz insaAllah. Ve kendisi simdiden beyaz esyalari secelim diyor. Sen gelince birlikte begenelim dedi. Bende tamam dedim. Ama Türkiyede ki markalar modeller fiyatlar hakkinda 0 bilgiye sahibim :KK61: Bana bu konuda lütfen yardimci olurmusunuz? Beyaz esya tam olarak neleri iceriyor? Ve hangi markalar var mesela? Benim suan aklima gelen Arcelik, Bosch ve Siemens var sanirim degilmi? Siz hangi markayi önerirsiniz hanimlar? Ve fiyat konusunda yardimci olurmusunuz. Lütfen :KK61:

Son düzenleme:
Kizlar dügün paketi diye bir sey varmis? Bu tam olarak nasil oluyor? Neler iceriyor bu paket? Fiyatlari ne kadar? Taksite baglanabiliyormu? Ay lütfen bi yardim edin kizlar :44:

biz siemens aldik canım. memnunum şimdilik özellikle fırını çok iyi pişiriyor. çamaşır makinenini kesinlikle ya 7 ya da 8 kilo al.

Cok tesekkür ederim sonunda bi cevap geldi :KK61: Toplam ne kadar ödediniz beyaz esyalara hatirliyomusunuz acaba? Camasir makinesini ben 5 yada 6 kiloluk alirim diye düsünmüstüm. Iki kiseye yeter diye? :44:

Öncelikle şimdiden mutluluklar hayırlı uğurlu pşur işşalah
Biz çamaşır mak,bulaşık makinesi ve buzdolabını siemens ten 4650 ye aldık
Fırın davlumbaz ve ocağıda Arçelik ten 1350ye aldık

Allah razi olsun insaAllah hayirli olur :KK61: Kafamda hesaplamaya calistim 7 milyardan biraz fazla verdiniz toplam degilmi? Ben 5milyara alabilirim diye umud ediyordum? Bu fiyatada beyaz esyalarin hepsini alabilirmiyiz acaba? Tabi kalite de önemli. :44:

canım 2 kişisin. ama yorgan yatak örtüsü falan daha kolay yıkanır.7 kiloluğa bile zor sığdı yorganım.
biz hepsini siemen aldık. buzdolabı fırın çamaşır bulaşık makinesi, aspratör aldık sanırım 5000 civarı bişi tuttu. inoks aldık bi de

Son düzenleme:
Evet dogru yorgan battaniyeler hic aklima gelmemisti aslinda. Hm sen 5bine almissan, demek ki bende o civarlarda bulabilirim insaAllah. Cok fazla pahlayi kacamam cünkü. Siemensten siz memnunmusunuz peki hanimlar? Birde profiloda siemense aitmis diye duydum. Profilo nasil olur acaba? Birde hepsini ayni markadan almak mümkünmü? Yada farkli almak mi daha iyi olur?
:KK71:

öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin. ben beyaz eşyamın hepsini arçelikten aldım ve gayette memnunum.sana tavsiyem çok fonksiyonları ürünleri alma gerek yok çünkü kullanmadığın programlar için fazla para vermeyin bu zamanlarda en çok ihtiyacınız maddiyat çünkü. http://www.kadinlarkulubu.com/beyaz-esya/366960-bende-paylasayim-esyalarimi.html buradan benim ürünlerimi görebilirsin ,ben memnunum eşyalarımdan 5 aydır kullanıyorum şu anda bir sorun yok :nazar:

öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin. ben beyaz eşyamın hepsini arçelikten aldım ve gayette memnunum.sana tavsiyem çok fonksiyonları ürünleri alma gerek yok çünkü kullanmadığın programlar için fazla para vermeyin bu zamanlarda en çok ihtiyacınız maddiyat çünkü. http://www.kadinlarkulubu.com/beyaz-esya/366960-bende-paylasayim-esyalarimi.html buradan benim ürünlerimi görebilirsin ,ben memnunum eşyalarımdan 5 aydır kullanıyorum şu anda bir sorun yok :nazar:

kesinlikle katılıyorum ve bir şey daha eklemek istiyorum;çok cafcaflı multifonksyonlu uzay istasyonu gibi fırın mikrodalga çamaşır makinası vb. eşyalara aldanmayın.ne kadar çok fonksyonu varsa o kadar çok tamire gider.daima basit modellere kaçın ve benden bi tavsiye:bi fırının iyi çalışıp çalışmadığını ya da bozulup bozulmadığını anlamak için içinde kek pişirin.tek test edebileceğiniz şey budur.dışını odun gibi yapıp içi hamur kalıyorsa o arızalı demektir.

kesinlikle katılıyorum ve bir şey daha eklemek istiyorum;çok cafcaflı multifonksyonlu uzay istasyonu gibi fırın mikrodalga çamaşır makinası vb. eşyalara aldanmayın.ne kadar çok fonksyonu varsa o kadar çok tamire gider.daima basit modellere kaçın ve benden bi tavsiye:bi fırının iyi çalışıp çalışmadığını ya da bozulup bozulmadığını anlamak için içinde kek pişirin.tek test edebileceğiniz şey budur.dışını odun gibi yapıp içi hamur kalıyorsa o arızalı demektir.

Sizede cok tesekkür ederim yorumunuz icin :KK61: Sizde haklisiniz. Mesela ben hatirliyorum bizim daha eski evimizden kalma bir camasir makinemiz vardi. Yeni tasininca babam bir tane daha almisti. Yenisi hep servise gidiyordu eskisi hic sorunsuz calisiyordu. Kek pisirin demisiniz buda güzel bir fikir aklimda bulunduracagim. Ama aldigim esyalari deneyebilmem icin evliligi beklemem gerekecek insaAllah dogru karari veririz bu beyaz esya konusunda. :KK71:

Merhaba Hanimlar. Acil fikirlerinize ihtiyacim var. Beko markasini tavsiye edermisiniz? Sevdigim dün Bekodan beyaz esya bakmis. Fiyat konusunda biraz hayal kirikligina ugramis sanirim. Henüz detayli bir sekilde konusamadik. Beko ile tecrübesi olanlar yardim edebilirmisiniz lütfen? :KK61:

Hanimlar bu konuyu en ince detayina tekrar konustuk ve beyaz esyayi yazin ni$andan sonra almaya karar verdik en mantiklisi bu olacak diye böyle anlastik. Hakkimizda hayirlisi olsun insaAllah. Yarim sene sonra bu konuda sectigimiz beyaz esyalari paylasmak nasip olsun insaAllah :KK61:

ben de hepsını sıemens aldım grı olanlardan cok arastırdım modellerı tek tek ama degdı ugrastıgıma umarım alıcakların ıcıne cok sıner de gule gule kullanırsın canım

Amin insaAllah balik cok tesekkür ederim bakalim bir yarim sene sonra insaAllah almak nasip olur :)

X