Makyaj Ürünleri Hangi markanın paleti?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

PembeMuhendisi

Tek Aşkı Kalbimin *A*
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2012
2.199
247
Yeni far almak istiyorum.Kuzenim ABD'den Clarie'sten getirmişti ama zamanı geçti galiba artık topak topak oluyor gözümün üstünde.Sizin kullandığınız far paletleri neler? 2li 4lü vs almıyım diyorum yine baya büyük birşey olsun istiyorum.

Sephora da hem uygun fiyata hemde güzel renklerin bulunduğu far paletleri mevcut.Ayrıca kendi zevkine göre palet hazırlayacağın markalarda war.Örn;MAC,İNGLOT..

kızlar ben mac'in 88li paletini bir internet sitesinden 40tlye aldım.çok memnunum.büyük far paleti isteyenler için ideal.günlük ve gece makyajı da yapılabiliyor.isteyenlere özel mesajda siteyi yazabilirim.

kızlar ben mac'in 88li paletini bir internet sitesinden 40tlye aldım.çok memnunum.büyük far paleti isteyenler için ideal.günlük ve gece makyajı da yapılabiliyor.isteyenlere özel mesajda siteyi yazabilirim.

Canim MAC 88 li palet uretmiyor ki. Ancak kendin palet alip tekli farlardan ozel siparis verip paleti doldurmadiysan. O dacok pahali zaten kesinlikle 40 lira etmez. Sen sahtesini almissin canim maalesef. Memnunsan sorun yok ama ben bilgilendireyim istedim MAC 88 li palet yapmiyor , uretmiyor zaten.Cin isi onlar buyuk ihtimal.

Yeni far almak istiyorum.Kuzenim ABD'den Clarie'sten getirmişti ama zamanı geçti galiba artık topak topak oluyor gözümün üstünde.Sizin kullandığınız far paletleri neler? 2li 4lü vs almıyım diyorum yine baya büyük birşey olsun istiyorum.

Canim ben bir suredir sleek palletlerini kullaniyorum. Ilk basta fiyatlari cok ucuz diye siparis etmeye cesaret edemedim, ama suan aldigim icin coook memnunum. Gunluk kullaniyorum. Far, allik palletleri var, her makyaj urunu var, hepsinin kalitesi de cok iyi. Farlarin renkleri cok iyi cikiyor ve kalici. Bende 6 farkli far palleti var. Bakmani tavsiye ederim canim, cok memnun kalacagindan eminim. Daha fazla bilgi istersen bana mesaj gondere bilirsin veya topigime yaza bilirsin.

Sleek MakeUP | EyeShadow Palettes, Foundation Make Up & Much More

Benim paletlerimden 2 tanesi:
biri oh so special palleti digeri au-divine palleti. Ilk aldigim palet nude palletiydi, zaten belli resimden. Oh so special i daha sonra aldim.
$12.jpg

Diger sorularin icin topigime beklerim:
http://www.kadinlarkulubu.com/kk-vi...eler/537178-burcucumm-modaya-dair-hersey.html

Son düzenleme:
Too faced in far paletleri hem çok kullanışlı hemde çok rahat sürülüyor. Denemediysen mutlaka dene :)
Sephora larda satılıyor, ara sıra internettende sipariş verdiğim oluyor :) Çeşit çeşit paletleri var :)

the balm ın iki far paleti de var bende. biri mat, diğeri ışıltılı ve ikisinin de dokusu, kalıcılığı çok iyi. şimdi 3 al 2 öde kampanyası da var, bence bir bak derim.

X