Makyaj Ürünleri hangi markalar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ReveN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2011
329
202
arkadaşlar bende hayatı boyunca hiç makyaj yapmamış olanlardanım ama ara sırada dügündür özel gecelerdir felan bence gerekiyor günlük hayatta zaten göz kalemi allık harici bence sürülmemeli doğal olmaktan yanayım ama dedigim gibi özel günler için kesinlikle lazım güzel bir makyaj bazen çok şık duruyor ve cildin daha canlı ve güzel görünmesini sağlıyor neyse lafı fazla uzatmaya gerek yok şimdi ben kendime iyi markaların ürünlerini almak istiyorum ilk önce fondöten ama hiç kullanmadıgım için alırken neye dikkat etmeliyim sonra göz kalemi, allık, Eyeliner, rimel sizce hangi markalara bakmalıyım daha çok doğal görünecegim sizce hangi markalar iyidir ben açıkcası nars ve max ürünlerini düşünüyorum sizin tavsiyeniz var mı ama narsın ürünlerini heryerde bulmam imkansız ve biraz fiyatı daha tuzlu ama zaten hepsini bir anda almayacam hepsinden önemli mesela max factor bunun bile birsürü fondöteni var bunu neye göre seçmeliyim bana biraz yol gösterin gidipte benim cildime uygun olmayan ürünlere dünya para vermek istemiyorum digerleri neysede en önemlisi bence allık ve fondöten diye düşünüyorum

Bak ben bu işlerden aslında hiç anlamam ama kızarıklık sorununm için -yanlış yazmıyorsam youngblood marka pudra ya da fondöten artık herneyse :):):) almıştım ve ben kimseye sormadan dikkatle bakan herkes çok beğeniyordu, hayran kalıyordu ve denemek istiyorlardı bunu araştırabilirsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…