Hangi marka sütyen kullanıyorsunuz?

Komun 80B toparlayıcı sütyenini kullanıyorum.Eğer göğüsleriniz büyük veya sarkıksa kesinlikle tavsiye ederim.Çok memnunum.Uzun süre dayanıyor,çabuk deformasyona uğramıyor.NBB de kullandım. Onu tavsiye etmiyorum.

ben nbb B kullanıyodum cook memnundum smdı o kullandıqım model artık satılmıomus bndebu yıl komdan aldm straplez oLanından cok rahat ve hos duruo.. bnm goquslerm buyuk ve askısız baska sutyenlerı kullanamıodum ama kom da cok rahat ettm sıze de tavsıe ederm =) =)

nbb kullaniyordum ben.ama nbb-deki modellerin hepsinden var sayilir bende yenileri yok.onun icin yeni bi marka buldum Lara.cok cok guzel modeller var.

kızlar ben de kom sütyen almak istiyorum, herkes ondan memnunum yazmış ama kom ürünleri nerede satılıyor, ben hiç duymadım da....

koray mağazalarında ve büyük mağazalarda(ykm,boyner..vs..) kom var canım.. ayrıca kendi mağazaları da var.. ben de kom kullanıyorum ve çok memnunum..

bende loya alıorum genelde ,takımları cok guzel..

nbb ,kom,le jardın diğer kullandıklarım :)

manken ya da orkide kullanıyorum ikisinden de memnunum.. göğüs ölçümde 90
manken çok güzel topluyo olmadıkları kadar düzgün görünüyorlar =)

Aaa ilk defa duydum baya bi cahilmişimmm:S Ben rastgele iççamaşırcıya girip begendigimi alıyordum hiç markasına dikkat etmedim:S

nbb ve la senza alıyorum.. la senza mükemmel ya.. kesinlikle parasına değiyor..okadar rahat ve şık ki..en kötü göğüsleri bile mükemmel yapıyor

X