Makyaj Ürünleri Hangi marka rimel almalym?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
K

kokoshatun

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kokoshatun
kızlar çok fazla bi para vermek istemiyorum rimele kurumayan çok güzel bi rimel istiyorum hem dolgun hem uzun gösterecek ama örümcek gibi olmamalıyım şu anki rimelimden memnunum ama takma kiprik gibi olsun istiyorum kullandığım rimelin markası maybelline volume express şimdiden teşekkür ederimmm

• Konu Sahibi kokoshatun
tatlısım loreal lash architect tavsiye ederim

• Konu Sahibi kokoshatun
cnm benim fiyatı nasıl ama mükemmelse kıyıcam galiba paraya=)

• Konu Sahibi kokoshatun
BOURJOIS 13,49 euro..

• Konu Sahibi kokoshatun
clinique high impact derim canım. 33 liraydı ben aldığımda şimdi kaç bilmiyorum.
ama maybelline den de ben hep memnun kalmışımdır.

• Konu Sahibi kokoshatun
ucuz bişi arıosan eğer benim rimelim alix avien uzatıyo ve kıvırıyo memnunmusun dersen ucuz etin yahnisi ne kadar olursa ilk aldığımda çok memnun kaldım şimdi değilim loreal lash architect süper bi rimel ilarzunun kullandığı çift taraflı loreal de iyi ben şimdi onu alıcam

• Konu Sahibi kokoshatun
arkadaşlar bana da bi rimel tavsiye eder misiniz?
aslında benim kirpiklerim sık ve uzundur ama tam orta yerinde birbirine yapışık duruyo ve orası boşlukmuş gibi görünüyo, ben de bu görüntüye çookk sinir oluyorum..
neysee uzun lafın kısası bana kirpiklerimi yapıştırmayacak, onları tel tel ayırcak güzel ve doğal duran bi rimel lazım..
tavsiyelerinizi bekliyorumm:lepi:

• Konu Sahibi kokoshatun
ben max factor kullanıyorum çokta memnunum benim kirpiklerimde uzun çok dolgun gösteriyo tek tek ayırıyo tavsiye ederim şekerim

• Konu Sahibi kokoshatun

cnm aynı tarif benim kirpklerim için de geçerli maybelline bile çözüm bulamadı ama avon süper shock süper bi rimel fırçası ile ayırdı

• Konu Sahibi kokoshatun
kesinlikle lash architect..........(loreal)

yine aynı markanın double extancion var,o da güzel

• Konu Sahibi kokoshatun

benim kipriklerimde uzun ve kivrik ama golden rosenin 3D fantastic lash mascarasini aldim ve hayretler icindeyim tavsiye ederim

• Konu Sahibi kokoshatun
Shock maskara kullanıyorum cok memnum

• Konu Sahibi kokoshatun
Estee Lauder :lepi: titreşimli maskarasını şiddetle tavsiye ederim yeni aldım bugün uyguladım eşim sen takma kirpikmi taktın çok güzelsin dedi zemuszemus
hayır kocacım 60 tl bayıldım ama değmişmi dedğimde adam böle oldu :bbo:

• Konu Sahibi kokoshatun
bende avon'un supershock maskarasını kullanıyorum gayet memnunum alalı aylar oldu kuruma filanda yapmıyor kirpikleride çok güzel yapıyor tavsiye ederim hem uygun fiyatı indirimde 10 tlye kadar bile alabilrsin

• Konu Sahibi kokoshatun

hic duymamistim bu rimeli internette arastirdim kullananlar pekde memnun degildi sanki ama ilginc sırnaşık şey

• Konu Sahibi kokoshatun
hic duymamistim bu rimeli internette arastirdim kullananlar pekde memnun degildi sanki ama ilginc sırnaşık şey

ilginç olan nedir arkadaşım CADIARZU
zaten yeni bir ürünmüş yeni aldım bugün denedim ve değişimi ifade ettim
kullananlar memnun olmayabilir herkesin kirpik yapısı farklı belki ben çok memnun kalıcam ..

• Konu Sahibi kokoshatun
Dünyaca ünlü kozmetik markası Estee Lauder`in piyasaya çıkardığı son ürün pille çalışan bu rimel, küçük bir pille çalışıyor kapagını actığınız anda asagi-yukari hareket etmeye baslıyor.

`Titreşimin, uzunluk ve volümle bir ilgisi var` diye belirten yetkililer, rimelin kirpiğe yüzde yüz dolgunluk verdiğini garanti ediyor.

Gerçek anlamda kirpikleri uzatmak ve daha hacimli göstermek için başarılı olacağı düşünülen rimel, Estee Lauder`in son bombası! 17 Haziran`dan itibaren raflarda satışa çıkarılan rimel, kadınlara uzun ve dolgun kirpikler vaat ediyor.

tüm gazateler.com dan alıntıdır

• Konu Sahibi kokoshatun

böyle bir rimel ilginc yani öyle bir seyi icat etmisler denemek isterdim dogrusu.

evet tüm rimeller kiprik yapisina göre acaip degisiyor

rica etsem resmini ekleyebilirmisin canim kipriklerinin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…