Makyaj Ürünleri Hangi marka rimel almalym?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
max factor false lash effect.34 tl.ama verdiğin paraya son kuruşuna kadar değer.muhteşem bişey

ben maybelline kullanıyorum memnunum

maybelline (Y) pembe tombik olanı falsies:KK54:

maybelline (Y) pembe tombik olanı falsies:KK54:

ewet maybelline in rimelleri çok güzel,tombik olanları renkli renkli.. ben sarısını kullanmaktayım 2 senedir,yazında suya dayanıklı olanını kullanmıştım (açık mavşydş rengi dışının),denize havuza girerken akmayan bişi olsun diye tabi.. müthiş güzeldi,kesinlikle akmaz kokmaz birşeymiş çok memnun kaldım,hele bide suyla temas edince ayrık ayrık oluyordu çok güzel duruyodu...
kullanacaksanız maybelline alın şiddetle tavsiyem... :80:

Son düzenleme:
Ben "Astordan Ultra Volume Air Max" tavsiye ederim, cok süper....

ewet maybelline in rimelleri çok güzel,tombik olanları renkli renkli.. ben sarısını kullanmaktayım 2 senedir,yazında suya dayanıklı olanını kullanmıştım (açık mavşydş rengi dışının),denize havuza girerken akmayan bişi olsun diye tabi.. müthiş güzeldi,kesinlikle akmaz kokmaz birşeymiş çok memnun kaldım,hele bide suyla temas edince ayrık ayrık oluyordu çok güzel duruyodu...
kullanacaksanız maybelline alın şiddetle tavsiyem... :80:

sarı olan hacim mi veriyo tatlım yoksa uzatıp kıvırıyo mu:44:

kullandığın rimeli tavsiye edicektim:76:

Uzatmak yerine kıvrım ve dolgunluk veren bi maskara önerisi lütfenn:KK61::KK61:

max factor false lash effect ben 34 e almadım ama hiçbirzaman 40 küsürdü hep. hiç başka rimelleri denemiyorum bile mağazaya gittiğimde. 20 kere almşmdr

Lancome hypnose şimdiye kadar kullandığım en iyirimel diyebilirim.

kızlar çok fazla bi para vermek istemiyorum rimele kurumayan çok güzel bi rimel istiyorum hem dolgun hem uzun gösterecek ama örümcek gibi olmamalıyım şu anki rimelimden memnunum ama takma kiprik gibi olsun istiyorum kullandığım rimelin markası maybelline volume express şimdiden teşekkür ederimmm

Bugune kadar kullandigin en iyi rimel estee lauder

maybelline the colossal volume express cat eyes " 10-15 lira falan canım ve tek kelimeyle mükemmel

kızlar çok fazla bi para vermek istemiyorum rimele kurumayan çok güzel bi rimel istiyorum hem dolgun hem uzun gösterecek ama örümcek gibi olmamalıyım şu anki rimelimden memnunum ama takma kiprik gibi olsun istiyorum kullandığım rimelin markası maybelline volume express şimdiden teşekkür ederimmm

Ben avon'un 3 aşamalı rimelini kullanıyorum istediğin aşamada kullanabiliyorsun 3, aşamada hem dolgun hemde takma kirpik gibi yapıyor tavsiye ederim.

Beyu ve avonun rimelini kullandım. Avondan memnun kalmadım yani esmer değilim kirpiklerm kısa ve rimeli sürüyom 5dakika sonra tekrar tazeliyorum. Daha dolgun olması için. Beyu 'nun su geçirmez rimelini kullandım çoooook memnunun sizede tavsiye ederim. Beyu her yerde satılmıyor hobby mağzalarından temin edebilirsiniz kızlaarr

MAX FACTOR MASTERPIECE MAX – HIGH VOLUME & DEFINITION MASCARA
Neden tavsiye ederim:
- Benim gibi kirpiklerin dolgun fakat kıvrık değilse ideal kıvrıma kavuşturuyor,
- Kirpiklerin rimelden arındırılması kolay oluyor yapışma yapmıyor,
- Son dakika planı olarak daha şık görünmeniz gerekirse üzerine uygulasanız dahi yapışma yapmıyor, kirpikleri dolgunlaştırıp etkisini artırıyor.
Neden tavsiye etmem:
- Amacınız kirpiklerinizin maksimum dolgunluğa sahip olmasını sağlamak ise bu ürün beklentinizi karşılamayabilir, max factor’ ün False Lash Effect Mascara’ sını kullanmanızı tavsiye ederim.

daha fazlası için blogumu takip edin: WaffleTadında

X