Hangi marka Epilasyon cihaz alaym?

turuncukelebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
608
5
kızlar benim epilasyon makinam bozuldusenağlamagerçi çok memnun değildim ama alışmıştım arçeliğin ipeks ürünü bilenler ve kullananla rmemnunlar mı acaba:uhm:braun ürünlerinin çok iyi olduğunu duymuştum ya da makinayı boşverip traş bıçağına mı dönmeliyim?

aslına bakarsanız epilatör cihazlarında tek marka braun gibi görünüyor,çünki braun epilatör konusunda uzman ama son yıllarda çıkardığı ürünler çok iyi değil,şu son çıkan su altında kullanılan silk epilleri için hiç iyi şeyler duymuyorum,kuzenim aldı son çıkanı ,hiç iyi almıyor,aynı yerden 5-10 kez geçiyorum diyor ,birde şarzı çabuk bitiyor,tekrar dolup kullanıma hazır hale gelmesini bekliyorum,bir günümü alıyor diyor.
bende philips marka tavsiye ediyorum,çok memnun kalmıştım philipsten,hem kökten iyi alıyordu hemde daha az acıtıyordu diğerlerine göre.

victoria's secret marka epilatör kullanıorum.Çok memnunum tavsiye ederim.elektrik süpürgemde dolce&gabbana öneriorummmmm

koptummm yazılanlara yaa ahahhahahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…