hangi marka bebek bezini kullanıyorsunuz?

Karakuzucanan

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2007
72
2
41
Selamlar!!
Kızlar hangi marka bebek bezini kullanıyorsunuz? Hem ekonomik hem de iyi şekilde emip pişiğe neden olmayan bebek bezi markası hangisi? Başta prima kullanırsan hep onu istiyor diyorlar. Daha sonra bez değiştirince pişik oluyormuş. O yüzden onun dışında bir bezle başlayıp devam etmek istiyorum...
şimdiden teşekkürler...

Valla canım bende prima kullanıyorum eşim geçenlerde molfix almış onu kullanıyorum doğduğundan beri bi prima bi molfix kullandım ama çok şükür hiç pişik olmadı ve kremini düzenli bir şekilde kullanıyorum.

bende prima kullanıyorum çok memnunum..ama bizim ufaklığın en büyük zevki bezini açınca çişini aniden yapması..

bizde ilk prima kullandık bir paket. ondan sonra molfix kullanıyorum devamlı. zaten pişik sadece bebek bezinden kaynaklanmıyor bebeğin yapısı idrarının asit durumundan sık değiştirmezsen oluşabiliyor. bizde pişik olmadı biraz geç değiştirirsem bezini hemen kreminide sürüyorum bişi olmasın diye..

Bende Prima kullanıyorum ama tearfula katılıyorum, sadece bezin pişik yaptığını düşünmüyorum. Bebeğin altının uzun süre ıslak kalması, pis kalması, iyi temizlenmemesi, temizlendikten sorna iyi kurulanmaması, krem gibi koruyucu birşey, havalandırılmaması etken bence.

canım prima berbat bi bez pişik yapıyor kötü kokuyor huggies öneririm..

ben ilk doğduğunda prima kullandım ama memnun kalmadım altı biras ıslansa sürekli huzursuz oluyodu.şimdi molfix kullanıyorum çok memnunum..

biz pampers la başladık bakalım pişik olmuştu ama ıslak mendilden oldu onu bırakıp pamuk kullandım sık sık degiştirp havalandırırsan pişik olmuyor bezle cok alakalı degil bence

hayır şekerim bende 19.01.2006 yılında bir kız bebek dünyaya getirdim. bende senin gibi çok düşündüm en sonunda PRİMA kullanmaya karar verdim ve kullandım aradan 1 yıl kadar geçti arkadaşım da HUGGIESS kullanıyordu bana tavsiye etti primadan daha çok iyi emdiğini ve bütçe olarak dahada rahatladığını söyledi bende dayanamadım ve gidip ilk işim huggıess almak oldu işte bende o günden beri huggıess kullanıyorum ve çok rahatım NOT:BENİM KIZIMDA HİÇ TAHRİŞ OLMADI OYSAKİ ÇOK NARİM BİR POPOSU VAR umarım sizinkininde böyle değildir. bence alakalı değil düzenli olarak baktıktan sonra hiç bir sorunda kalmaz:) iyi geceler.........

bütün bebeklerin poposu narindir heralde saatlerce değiştirmezsen tabi ki pişik olacaktır ben kaka yapar yapmaz değiştiriyorum asla altında kakayla tutmuyorum bunun dışında 2 saatte bir kontrol ediyorum çiş varsa alıyorum. marka çok önemli değil sık değiştirmek gerek zaten hemen hemen bütün bezler aynı

bir bez kalıtelı dıye ıslaklık hissetmediğin sürece altından degıstırmezsenız cocugun tabı cıldı kızarır pişik olur en emıcı bezler prima ve evy baby molfix onlarla kıyaslanamaz kalıtesı daha düşük molfıxin ben bu işte 8 yıl calıstım az cok bilgim var oyüzden

canım her bebek aynı olmuyoki bakalım senin beebgin aldıgın bezi kabul edicekmi ben evybaby kullandım molfix kullandım memnun kaldım

ben molfix yeni kullanıyorum kızıma iyi geldi yanlız 2 numarası ile 3 numara arasında aşırı bir büyüklük farkı var arada 2,5 olmalıydı ebatlar çok abest yapılmış ama ıslaklığı muhafaza edişi çok iyi..

Eşim asgeri ucretli oldugu için nerde kapanya biz orda bayb star en begendgim bez ilk pirima kullandık ama çok fena pişik oldu bayb star alınca duzeldi ama suan hava alan çogu bez iyi geliyor tahriş etmiyor baybstar,molfix,evy baby,jenny hepsini kullandım hangisi kampanyadaysa onu aldım bi yeni dogdugu ara pişik oldu ama elhamdulillah sonrasında hiç sorun yasamadım tabi duzenli olarak hava aldırıyorum özellikle sabah guneslerini hiç kaçırmıyoruz açıyorum altını bol bol gunşleniyor :dance:

canım belki prima diğer bezlere göre daha pahalı olabilir ama emin ol verdiğin paraya deyiyor
ben kızıma prima kullanıyorum hepde prima kullandım pişik olup hem onun canı hem benim canım yanacağına biraz fazla verir prima alırım hem diğerlerinden çokda pahalı değil bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…