hangi marka alayım kızar

avent yada sebamed demiştim ama hepsini (yağ+şampuan+pişik kremi+pudra+v.şampuanı+losyon) jhonson aldım 42 ytl tuttu. ıslak mendilini huggies almıştım zaten bezde aldım primanın 98 adet olandan 19 ytl idi. Böyle fiyat yazıyorum ama kıyas yapmanız açısından yanlış anlaşılma olmasın :))

güzelim pudra da almışşın umarım bebeklerde pudra kullanmanın yasak olduğunu biliyorsundur.doktorlar çok kızıyorlar pudra sürenlere bikaç kez tanık oldum.

kızlar bebeğinize pudra kullanmayın bir yerde okudum araştırdım pudra bebeklerde akciğerde birikiyomuş soluduğu zaman çok zararlıymış nefes alması güçleşirmiş ilerde daha fazla sorun çıkarmış pişik kremi ve sıkça altını değiştirmek yeterli bence

sebamed doktor bana tavsiye etmişti ama ben herşeyini johnson baby bed time kullanıyorum.kokuları çok güzela.s

Ben buranin bir markasini alicam bakalim tamda karar vermedim

annis adayı merhaba ..
seni gorur gormez yazmak istedim konuyla alakalı degil ama belcikayla ilgili konusmak istiyordum..bende belçikaya taşınacagım ve hamileyim..korkuyorum dogum konusunda..
bana yardımcı olur musun???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…