hangi marka alayım kızar

elma xsxekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
563
4
43
fisfisfiskızlar ben daha bebeğimin şampuan bebe yağı pişik kremi vs bakım ürünlerini almadım yarın alıcam kısmetse bana marka önerirmisiniz çok kararsızım bide hangi ürünleri alayım en çok ne işime yarar

valla bana cogu kisi johnson baby urunlerini tavsiye etti. bende markete gittim baby yazan herseyini aldim johnson&johnson a ait olan. kokualrida cok guzel.

ben chicco aldım set halinde 39 ytl idi,içinde pudrası-pişik kremi-ıslak mendili-şampuanı-sabunu ve bebe yağı var

bende johnson baby aldım aldım şampuanını,yağını,pişik kremini,eğer almadıysan daha diğer eksiklerinide al derece,tırnak makası vb.

AYNEN BENDE JOHNSON BABY ÜRÜNLERİ ALDIM BADTİME SERİSİ BEBEYAGI VÜCUD ŞAMPUANI VE ŞAMPUAN VAR İÇİNDE ŞAMPUANI AMA BEN O BİTİNCE DALİN ALICAM ŞAMPUAN OLARAK PİŞİK KREMİDE SEBAMED ÖNERİYORLAR YA ONU ALCAM YADA POPOLİN VAR ONU ALCAM PUDRA ALMADIM AA ODA VAR BİDE YENİ DOGAN ISLAK MENDİLİ ALDIM KIZLAR BAŞKADA BİŞİYE GEREK YOK SANIRIM a.s.

Bir doktorun yakınlarına önerisini aktarayım; masaj için zeytinyağı, popo temizliği için pamuk-ılık su. Hem temiz hem sağlıklı cildi olurmuş. Bu durumda kettle, pamuk, zeytinyağı al :) Ben kızımın poposuna her bez değiştirme sonrası hametan sürdüm bitki özlü olduğundan hiç pişik olmadı. Dışarı çıkarırken de losyon, marka çok önemli değil.

Aynen Aylaya Katiliyorum Ama Işte Pamuk Ve Ilik Su Ile Silinmesi Gerekiyorya Bebişlerin Poposu Onun Hazir Olani çikti Islak Mendil Hazir Pamuklu Havlu Ve Sadece Sudan Oluşuyo çook Kullanişli Evet Zeytin Yagida Kullanilmasi öneriliyor Fakat Losyonlar Daha Ii Bence Hem Güzel Koku Veriyor Badem Yagi Ve Zeytin Yagini Bebişin Gaz Sorununda Masaj Yapmak Için Kullanmak Güzel Olur Diye Düşünüyorumm

Bende sebametin ürünlerini aldım (bebe yağı, bebek kremi, vücut losyonu, şampuan, sabun, ıslak mendil) ben hepsini büyük boylarını aldım uzun süre kullanırım kızıma. Kızlar bende zeytinyağını duydum ama kullanmadan önce benmari usulü yağı iyice asidini uçurup banyodan sonra güzelce masaj yaparsak kan dolaşımını artırdığımız için bebişlerin gelişimidi hızlı oluyormuş.

Kizlarr Yaaa Bana Daha çok Var Fakat Eltim Nisan Annesi Vee Hepsini Dalinden Aldii Dalin Kötü Müü Yaaaaaaaaaaa

Kizlarr Yaaa Bana Daha çok Var Fakat Eltim Nisan Annesi Vee Hepsini Dalinden Aldii Dalin Kötü Müü Yaaaaaaaaaaa

İyi yada kötü diye ayrım yapamayız henüz çünkü kullanmadık bebişlerimizin cildine nasıl geleceğini bilmiyoruz. Ama ben hassas ciltler için olduğundan dolayı sebamet aldım ve ablam çok memnundu ondan dolayı aldım.

Bende sebamed ürünleri aldım kızlar..şampuanı,yağı,sabunu ve pişik önleyici kremi..altını değiştirirken kullanmak içinde bol bol pamuk aldım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…