Kontakt Lens Hangi hidrocor rengi topazioya en yakın (yada turkuaz duruyor) ?

bunlar renki gözlüler için olan seri dimi cnm. renkli gözlerde müthiş duruyor. seninki bunlardan açık olcak cnm tahminen

bunlar renkli gözlüler için olan seri dimi cnm. renkli gözlerde müthiş duruyor. seninki bunlardan açık olcak cnm tahminen

bunlar renkli gözlüler için olan seri dimi cnm. renkli gözlerde müthiş duruyor. seninki bunlardan açık olcak cnm tahminen

evet canım renkli gözlüleri yoğunlaştırmak için..ama özellikle bu rengi kahve ve açık kahve gözlerde çok tatlı duruyor :) o yüzden fazla opak olmadıklarını tahmin ediyorum :)
ben de verdenin daha açık olacağını tahmin ediyorum :) ancak azuldan daha koyu ve daha doğal olcaklarını sanıyorum :)

bide ondan mı denesem ben ama fiyatı diğer freshlooklara göre pahalı cnm sanırım :)

bi gelsinde lenslerin merakla bekliyorum

bide ondan mı denesem ben ama fiyatı diğer freshlooklara göre pahalı cnm sanırım :)

bi gelsinde lenslerin merakla bekliyorum

canım bi stede gördüğüme göre fiyatı 60 liraydı
bence onu almak yerine 150 verip solotica almak daha iyi...1 aylık lens neredeyse yıllık soloticanın yarısı kadar

Son düzenleme:
canım bi stede gördüğüme göre fiyatı 60 liraydı
bence onu almak yerine 150 verip solotica almak daha iyi...1 aylık lens neredeyse yıllık soloticanın yarısı kadar

haklısın cnm . bu lens zaten bağımlılık yapıo ya aman şu renkte olsun bak buda güzelmiş diye diye bütün renkleri alıyosun

haklısın cnm . bu lens zaten bağımlılık yapıo ya aman şu renkte olsun bak buda güzelmiş diye diye bütün renkleri alıyosun

canım aradığım rengi buldum sonunda
çok tatlı ve canlı bir koyu yeşil..ve gözde durma süreleri arttıkça rengi koyu mavi-koyu yeşil arası bir renge dönüşüyor..pastel bir turkuaz oluyor senin turkuazlar gibi...işte aradığım buydu azulun dönüştüğü turkuaz çok keskin bir turkuazdı ve daha koyu turkuazdı...verdeler katie holmesin gözlerini andırıyor

cnm çoook sevindim ya . aradığı lensi bulunca insan altın bulmuş gibi seviniosun resimleri bekliyorum cnm bu gidişle bende yıllık alcam . hadi hayırlısı

Son düzenleme:
cnm çoook sevindim ya . aradığı lensi bulunca insan altın bulmuş gibi seviniosun resimleri bekliyorum cnm bu gidişle bende yıllık alcam . hadi hayırlısı

canım resimleri yanılmıyorsam 2 gün evvel solotica konusuna koydum..ama senin için buraya da koyabilirim :)
ama şöyle bi durum var...bu lensler resimlerde hani pencerenin arkasından çekim yapıyorsun ya..
foto makinesi pencere ile yüzünün arasında kalıyor ya hani...o durumdan dolayı göze giden ışığın önünü makine kesip gölgelendirme yaptığı için renk fotoda daha koyu ve daha sert çıktı onu belirteyim..reelde daha pasteller...

Uploaded with ImageShack.us

[/URL]

verde and my natural eye

fotoda böyleler ama aynaya baktığımda şu resimdeki rengin koyu versiyonunu görüyorum..yani yeşilin ton karekteristiği böyle..

Son düzenleme:

ayyy bayıldım cnm ya. super bi renk. solotica bu işi bilio walla. bütün renkleri çok hoş. çook yakışmış cnm. evet fotoda koyu durmuş ama aşadaki resim gibi duruosa tam aradığım renkti güle güle kullan cnm

sağol canımcım diğer markalar gibi koyu yeşil adı altında gözü siyaha çevirmiyorlar yada giallo gibi sarımsı lensler gibi insanı sarartıp soldurmuyorlar..gerçek koyu yeşil yani..
gözde durdukça koyu yeşil-koyu mavi arası bir renge dönüşüyor..tam koyu maviye dönmüyor senin turkuaza benzer ama yeşil ağırlıklı bir turkuaz oluyor...
canım aşağıdaki resim kadar açık durmuyor tabi açıklığı ama yeşilin tonu böyle..
zaten benim resimle kızın resmini karşılaştırırsan aslında aynı yeşil tonunun açığı ve koyusu olduğunu görürsün :)
hem foto çekilirken makinanın ışığı kapattığını ve olduğundan koyu çıktığını belirtmiştim :)
ve kızın resmi çekilirken de karşıdan epey ışık vurmuş..ışık ve gözrengi açıklığı farkı yani

Son düzenleme:

tabi cnm ama güzel bi renk yani. ne kadara aldın peki.

tabi cnm ama güzel bi renk yani. ne kadara aldın peki.

sağol canım bunu da 150 ye aldım...ve iyiki verde marine almamışım..gerçekten doğru karar verdiğimi düşünüyorum verde marine resimlerinin hepsinde pupil boşluğu belli oluyordu gözler 2 renkli görünüyordu o da estetiği bozuyordu :)

ya benimde alasım var iyi mi evet cnm bu güzel bi tercih olmuş. güzel güzel tak dolaş böle oh

ya benimde alasım var iyi mi evet cnm bu güzel bi tercih olmuş. güzel güzel tak dolaş böle oh

al valla canım yakışır sana senelerdir bu renk yıllık lens arıyordum sonunda kavuştum
hem yıllık alırsan çok lens alıyo gibi de görünmezsin ve ailenin falan tepkisini çekmezsin :))

Son düzenleme:
al valla canım yakışır sana senelerdir bu renk yıllık lens arıyordum sonunda kavuştum
hem yıllık alırsan çok lens alıyo gibi de görünmezsin ve ailenin falan tepkisini çekmezsin :))

haklısın cnm ama ilk önce ikna etmem lazım du bkm bi ayar çekcem artık heueh

haklısın cnm ama ilk önce ikna etmem lazım du bkm bi ayar çekcem artık heueh

inşallah iyi sonuç alırsın canım..bu renkten sıkılacağını sanmıyorum...1 kere alırsın 1 sene unutursun..ben artık buralara pek takılmıyacağım..gerek kalmadı yani..arayışım sona erdi
(10 senedir arıyordum da) anca bana bişey sorulursa cevap vermek için gelirim gelirsem

aaa olur mu cnm ya.gel takılalım . sonuçta uzun zamandır lens kullananların tecrübeleri lazım dimi ama

aaa olur mu cnm ya.gel takılalım . sonuçta uzun zamandır lens kullananların tecrübeleri lazım dimi ama

aa lütfen üzülme canım bak ama ben sana 10 sene harcatmadan senin zevkine de uygun bir lens tavsiye ettim zaten...özel mesajla da konuşabiliriz arada..burayı takip ediyim derken günlük işlerim aksıyor..sınavlarıma çalışmadan falan giriyorum..zor duruma düşüyorum yani..burdaki sohbet de bağımlılık yapıyor :26:

ama ama :2: tmm cnm özel mesjla konuşuruz ozaman senle. bağımlılık yaptığı kesin cnm . bende sürekli pc başındayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…