Hangi hastanede doğum yapacaksınız?

Bende Kadıköy şifada yapmayı düşünüyorum ilk olarak nişantaşında amerikanda düşünüyordum fiyatları çok tuzlu... şu an aklımda tek kadıköy şifa var.. Bende burda yazılan bu fiyatları görünce ağzım açık bakıyorum...Sağlıkla gelsin bebeklerimizde parası önemli değil bence..Heryerede güvenemem açıkçası..Doğum tarihlerimizde yakın sanırım aynı gün doğurmayalım

fiyatlar arasında gerçekten uçurumlar var, ben de İstanbul Cerrahide yapacağım orada epiduralli nrmal 3500 civarı. Ben ilk muayenelerimi Amerikanda oldum doğumu da orda yapayım diye düşünüyordum ancak fiyatların 9-10 bin YTL olduğunu öğrenince Cerrahi'ye geçtim 16. haftamdan itibaren de ordayım.:CüvCüv:

Canım valla olabilir manzaralı oda benim ona göre bak şimdiden söyliyim saç saça girmeyelim orda:roflol::roflol:

Şaka bir yana ben daha konuşmadım hastaneyle, kadıköy şifa paketinde tam olarak neler var sen biliyormusun? Ben tüm bebek bakımı dahil diye biliyorum

Son düzenleme:
ya arkadaşlar benim ssk var ama gitmeye cesaret edemiyorum ben jimerde yapıcam sezaryan 3500 YTL hastanenin doktoru olursa kendi doktorumu götürücem için 2500 dediler
medicalparkı aradım 2.240 YTL dediler yazdığınız fiyatlara göre benim aldıklarım çok yüksek allah herkesin yardımcısı olsun

Parayı basan manzaralı odayı alır:jeyyar:yerimseniben Şaka bir yana o durumda odanın manzarasıyla felan ilgileneceğimi sanmıyorum..:bbo:
Ben sadece telefonla görüştüm haftaya gidip konuşmayı düşünüyorum bu hafta sonuda olabilir eşimin işine bağlı tam bi öğreneyim doğum paketini haber veririm..Ama tüm herşey dahil diye biliyorum..Gerçi kendi doktorumu götürücem doğum için hepsini öğrenir yazarım sana..hihoyyyt Tüm hamişlerin sağlıkla sorunsuz bir doğumla bebeciklerini kucaklarına almalarını diliyorum

bende ümraniye erdem hastanesine gidiyorum doğumumu orda yapmayı düşünüyorum normal 400 ytl sezeryan 750 bebek bakımı dahil demişlerdi....

bende nene hatun hastanesi nde doğum yapmayı düşünüyorum..normal doğum 310 ytl zorunlu sezeryan 450 isteğe bağlı sezeryan da 600 ytl dediler.ben epidural istiyorum acaba fiyat farkı olur mu bilmiyorum.

merhaba arkadaşlar
açıkcası bende fiyatlara çok şaşırdım
100 ytl muayene ücreti veriyorum, jimerde jale hanıma gidiyorum
2 ay önce bana normal doğum için 2000 ytl dedi ama neler dahil hiç bilmiyorum, aklıma gelmedi sormak
sen sordun mu?
yatış, refakatçi, çocuk içi acil bişey lazım olursa, yatak, yoğun bakım vs. dahil mi yoksa sırf doğum mu?
ayrıca eylül ayı gibi belki ssk anlaşması olabilirmiş, belki o zaman daha uygun olur

Merhaba arkadaşlar , izmir de doğum yapacak olanınız var mı acaba

ben ızmırde dogum yapıcam canım daha tam yerı bellı degıl ama muhtemelen cınarlı yada karatas ta dogum yapıcam...karatasın fıyatı daha uygun dıye duydum bakalım onumuzdekı hafta konusucaz doktorumla...

Bende telde konuştum sezeryan olucam ben, herşey dahil dedi yalnız bazen +/- ücret değişebilir dedi.Yani, o an bişeye ihtiyaç olur o zaman verdiğimiz fiyattan yukarı çıkabilir dedi.Ok dedim bende...Aylar evvel orada bir kadın gördüm oda oda geziyordu hangisinde yatsam diye, gerek yok böyle şeylere, ama tabi yemekhane manzaralı da olmasın yani :))
Senin aşağı yukarı tam tarihin belli mi? benim eylülün ilk haftası kısmetse sezeryan senin normal doğum mu?

Günaydın kızlar;

Bende doğan hastanesine gidiyordum fakat SSK iptali nedeni ile, Avcılar Hospital'e gitmeye başladım. Bi aksilik olmaz ise Allahın izni ile burada doğum yapacağım. Normal'e 35 , sezeryan'e 470 dediler . Bir de ben A(-) 'im iğne vurulacak, ona ne kadar alınır bilmiyorum. Kan uyuşmazlığı iğnesi için fiyat bilen var mı? Sezeryan olabilir , çünkü başımız yukarıda , Allah hepimizin yardımcısı olsun...
Herkese hayırlı doğumlar..

aaaa bende Avcılar Hospital'de dogum yapıcam cnm
ssk normal dogum 270 ytl ,ssk sezeryan 450 ytl ama benım doktorum ozel oldugu için
normal olursa doktoruma 400ytl daha oduyorum yani 670 e gelecek
nasıl temız hastanemi memnunmusun ordan

canım ben 35.haftanın ıcındeyım...kısmetse 15 eylulde dogum yapıcam ama yınede allah bılır....
sen kacıncı haftadasın??

Benim doğum tarihim belli değil yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek doktorum..sezeryan mı normal mi ona da karar vericek, haber veririm.Ben hastaneye gidemedim henüz sormaya telefonda konuşmuştum senin dediğin gibi herşey dahil demişlerdi..a.s

merhaba arkadaşlar
Ben şimdiye kadar ekim anneleri bölümündeydim ama doktorum eylülün son haftası deyince artık buraya girmeye karar verdim. Bakalım kısmetse Acıbadem de yapacağım normalde fiyatlar uçuk ama özel sigortam 100% karşılıyor doğumu o yüzden orda yapmak istiyorum Allah nasib ederse. Allah hepimizi bir avazda kurtarsın....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…