Hangi hastanede doğum yapacaksınız?

bir eylül annesiyim hastane fiyatlarını öğrenmek için sayfalarda şöyle bi dolaşım dedim bende hizmet hastanesini gidiyordum dr medical parka geçince oraya gitmek zorunda kaldım iyide olmuş epiduralle normal doğum yaptım 1500 ödedim herşey içinde gittiğiniz hastanenin bebek yoğun bakım ünitesi olması çok önemli bence çok fazla para dökmeyin onun yerine bebeğiniz doğumdan sonraki giderlerine harcayın allah hepinizi bir avazda kurtarsın

deniz..
eylül annesıyım demıssın gectıgımız eylulu mu kastedıyorsun dogum yaptıgına göre ?..
bır de medical park hangı hast. de yaptın ogrenebılırmıyım?
fiyat ssk lı halı sanırım..
bende epiduralle normal dogum dusunuyorum nasıl oldu bıraz bahsedersen cok sevınırım..
sevgıler. a.s.

ankarada doğum yapacak olan varmıııı. hastane arıyorum da etlik doğum evi düşünüyordum ama oturduğumuz yere uzak sincan taraftlarında iyi bir hastane varmı bileniniz varmı birde özel hastanelerde ssklıya nasıl davranıyorlar ilgilenmezler diye korkuyorum. bilgilendirirseniz çok sevinirim.

ya arkadaşlar kağan kocatepenin sitesinde özel hastanelerde doğumdan sonra bebek paketi adı altında yüksek rakamlar çıkardıklarını ve bunu araştırmamız gerektiğini yazıyor.Doğumdan sonra bebeğe yapılan bazı tetkiklerde bazı hastaneler çok fazla fiyat alıyolarmış bende korkuyorum haliyle karşıma çok kabarık bir fatura gelir diye bende göztepe medical parktayım normal 1000 ytl sezeyan 1500 epidural istersek ek olarak 550 ytl ekleneceğini söylediler ama galiba refakatçinin yemek ücretini ödüyomuşuz bide oda süsleme hizmetleri yokmuş biraz tedirgin oldum.Birde doktorumuz hastanenin kadrolu doktoru değilse ayrıca doktor parası ödüyomuşuız bu ne demek yani gittiğim doktora hastanede kadronuz varmı diye sormalıyız öylemi

kadrolu doktor derken kendi bünyelerindeki doktoru kastediyorlar sanırım.e sen zaten oranın doktoruna gidiyorsun o zaman ayrı ücret verilmez ki.benim bildigim dışardan bi doktor senin doğumuna girerse ona para ödeniyor.

kadrolu doktor derken kendi bünyelerindeki doktoru kastediyorlar sanırım.e sen zaten oranın doktoruna gidiyorsun o zaman ayrı ücret verilmez ki.benim bildigim dışardan bi doktor senin doğumuna girerse ona para ödeniyor.

evet canım aynen öyle eğer doktorun dışarıdan geliyorsa ücretli olmuş oluyor hastanenin doktoruysa sen sadece üzerine düşeni ödüyorsun o kadar allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.

slm hanımlar
yazdığınız fiyatlar yüksek ümraniyede bi hastane var 82 ytl normal 216 ytl sezeryan diyolar

1 gecelik refakatçi oda fiyatı ve muayeneler içinde bebeğin 1 haftalık bakımıda ücretsiz eğer hemen ssk kaydı yapılırsa ümraniye atlas hast.

bende sorayım, yarın gidiyorum randevum var.. (aynı hastaneye)
bakim kaç kuruşmuş.. CADIARZU

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla yazdığınız iyi oldu arkadaşlar hiç aklıma gelmemişti doğum sonrası bebek bakımı için ayrı ücret talep edecekleri.....Bencede sormak lazım doğum paketinin içinde neler var diye......Herkese hayırlı ve kolay doğumlar..........

1 gecelik refakatçi oda fiyatı ve muayeneler içinde bebeğin 1 haftalık bakımıda ücretsiz eğer hemen ssk kaydı yapılırsa ümraniye atlas hast.

atlas hastanesi üzgünüm ama çok kötü,ilk hamileliğimde oraya gitmiştim hiç memnun kalmadım,eltim orada doğum yaptı az kalsın doktorlar yüzünden eltimi de bebeği de kaybediyorduk. Kesinlikle tavsiye etmiyorum,ayrıca internette de araştırma yaparsanız genel olarak insanların bu hastaneden memnun olmadıklarını görürsünüz.

85 milyona doğum mu???:1shok::1shok::1shok:
benim sadece muayeneye verdiğim para 120 milyon, doğum nasıl olurda bu kadar ucuz olur anlayamadım:uhm:

valla bacım bende anlamadım bu işi neden fiyat farkı bu kadar fazla .fiyatıyla verdiği hizmet doğru orantılımı bilemiyorum

arkadaşlar izmir hayat hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum.Bu hastane hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen şimdiden tesekkürler.

bende bahçelievler medikal park hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum fiyatlar normal 1000ytl sezeryan 1700ytl allah herkese kolay doğum nasip etsin

Kızlar merhabalar...Bende kartal umut hast. doğum yapacağım doğum fiyatları gercekten uygun normal doğum 150 ytl,sezeryan 270 ytl vee dogum sonrası bebeğe yapılan aşı ve kontrollerde buna dahil...coğu arkadasımda orda doğum yaptı hepside cok memnun kaldılar...

bende şimdilik Umut hast. de doğum yapacağım gibi.... Benim duyumlarımda hep iyi yönde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…