hangi egzotik yemek siniz?

Test Sonucu:Siz bir avokado salatasısınız. Büyük bir ihtimalle büyük buğulu gözleriniz, pürüzsüz bir cildiniz var. Şiir okuyor ya da yazıyor, tütsülerden hoşlanıyorsunuz. Gizemli havanızla erkekleri etkiliyor, onlarla birlikte bir şey yapacaksanız mümkünse sahilde el ele yürümeyi veya yıldızları seyretmeyi tercih ediyorsunuz :)))

Test Sonucu:Siz bol baharatlı makarnasınız. Sesli, gürültülü, sevgi dolu, prensip sahibi bir insansınız. Girdiğiniz bir ortamda ya çok seviliyor ya da göze battığınız için nefret ediliyorsunuz. Düşüncelerinizi açıkça dile getirmekten çekinmiyorsunuz. Eğer bir kavganız varsa, tek başına kalsanız dahi sonuna kadar gidiyorsunuz.

Siz bir avokado salatasısınız.
Büyük bir ihtimalle büyük buğulu gözleriniz, pürüzsüz bir cildiniz var. Şiir okuyor ya da yazıyor, tütsülerden hoşlanıyorsunuz. Gizemli havanızla erkekleri etkiliyor, onlarla birlikte bir şey yapacaksanız mümkünse sahilde el ele yürümeyi veya yıldızları seyretmeyi tercih ediyorsunuz.

sevdim bunu :)

Test Sonucu:Siz bir avokado salatasısınız. Büyük bir ihtimalle büyük buğulu gözleriniz, pürüzsüz bir cildiniz var. Şiir okuyor ya da yazıyor, tütsülerden hoşlanıyorsunuz. Gizemli havanızla erkekleri etkiliyor, onlarla birlikte bir şey yapacaksanız mümkünse sahilde el ele yürümeyi veya yıldızları seyretmeyi tercih ediyorsunuz.

Test Sonucu:Siz taco”sunuz. Biraz çılgınsınız, seksisiniz ve maceraya bayılıyorsunuz. Aslında çoğu zaman da gerçekten macera yaşıyor ve eğleniyorsunuz. Büyük bir ihtimalle de etkileyici bir kadınsınız ve bikini içinde de güzel görünüyorsunuz.

şaşırdımmmmm:p

Siz taco”sunuz. Biraz çılgınsınız, seksisiniz ve maceraya bayılıyorsunuz. Aslında çoğu zaman da gerçekten macera yaşıyor ve eğleniyorsunuz. Büyük bir ihtimalle de etkileyici bir kadınsınız ve bikini içinde de güzel görünüyorsunuz.

Test Sonucu:Siz bir avokado salatasısınız. Büyük bir ihtimalle büyük buğulu gözleriniz, pürüzsüz bir cildiniz var. Şiir okuyor ya da yazıyor, tütsülerden hoşlanıyorsunuz. Gizemli havanızla erkekleri etkiliyor, onlarla birlikte bir şey yapacaksanız mümkünse sahilde el ele yürümeyi veya yıldızları seyretmeyi tercih ediyorsunuz.

bol baharatlı makarnaymışım.yazılanlar aynı beni anlatıyor...... bana da uydu....

Test Sonucu:Siz bir avokado salatasısınız. Büyük bir ihtimalle büyük buğulu gözleriniz, pürüzsüz bir cildiniz var. Şiir okuyor ya da yazıyor, tütsülerden hoşlanıyorsunuz. Gizemli havanızla erkekleri etkiliyor, onlarla birlikte bir şey yapacaksanız mümkünse sahilde el ele yürümeyi veya yıldızları seyretmeyi tercih ediyorsunuz. evet ben bir avakado salatasıyım kolay kabullendim :)

Test Sonucu:Siz bol baharatlı makarnasınız. Sesli, gürültülü, sevgi dolu, prensip sahibi bir insansınız. Girdiğiniz bir ortamda ya çok seviliyor ya da göze battığınız için nefret ediliyorsunuz. Düşüncelerinizi açıkça dile getirmekten çekinmiyorsunuz. Eğer bir kavganız varsa, tek başına kalsanız dahi sonuna kadar gidiyorsunuz.

Test Sonucu:Siz bir avokado salatasısınız. Büyük bir ihtimalle büyük buğulu gözleriniz, pürüzsüz bir cildiniz var. Şiir okuyor ya da yazıyor, tütsülerden hoşlanıyorsunuz. Gizemli havanızla erkekleri etkiliyor, onlarla birlikte bir şey yapacaksanız mümkünse sahilde el ele yürümeyi veya yıldızları seyretmeyi tercih ediyorsunuz

çok beğendim bu testi..buda doğru çıktı...

Test Sonucu:Siz bol baharatlı makarnasınız. Sesli, gürültülü, sevgi dolu, prensip sahibi bir insansınız. Girdiğiniz bir ortamda ya çok seviliyor ya da göze battığınız için nefret ediliyorsunuz. Düşüncelerinizi açıkça dile getirmekten çekinmiyorsunuz. Eğer bir kavganız varsa, tek başına kalsanız dahi sonuna kadar gidiyorsunuz

tako çıktım ben...
Siz taco”sunuz. Biraz çılgınsınız, seksisiniz ve maceraya bayılıyorsunuz. Aslında çoğu zaman da gerçekten macera yaşıyor ve eğleniyorsunuz. Büyük bir ihtimalle de etkileyici bir kadınsınız ve bikini içinde de güzel görünüyorsunuz.

bende tago ciktim arkadas:teytey:

doğrudur beee

avakodu salatasıymışım ben
hayırlısı...........

Test Sonucu:Siz bir suşisiniz. Herkes suşi olamaz tabii ki, özel bir yemektir. Kibarsınız. Etrafınızdaki herkesi sevindirmek istiyor ve bu konuda da başarılı olabiliyorsunuz. Çabuk arkadaş ediniyorsunuz. Ve aynı suşide olduğu gibi, bazı insanlar sizi birkaç denemenin ardından tanıyınca seviyorlar.

aynı ben enteresan... gerçekten dooru sööledi :1shok:
emeklerine sağlık... a.s.a.s.a.s.a.s.

X