hangi çamaşır yumuşatıcıyı kullanıyorsunuz

Peros hiç havluları yumusatmiyor bir kez aldım bir daha almam Yumoş da İsrail malıymış ben de alternatif arıyorum şuan yorumlara bakayım

Birde yumuşatıcıyi ilk başta koymayın durulamaya geçtiği zaman koyun.

images

Şu. Çamaşırlarda kokusu da kalıyor, fark göremedim 🤷🏿‍♀️
Bunu bi ara çok önce denedim güzeldi. Migrosun kendi ürünü . Bana kokular bire bir aynı gibi geliyor . Bi kaç marka zaten kullandım .

🤓 serisi de var

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-21-11-09-20-84_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg
    Screenshot_2023-10-21-11-09-20-84_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 29
Makineden olsa diğerleri niye kalıcı. Misal bim'den bulut yumuşatıcı aldım hâlâ mis gibi kokuyor çamaşırlar. Peros daha kururken uçuyor çamaşırdan.
anladım cnm bende de düsünsene en iyisi yumoş lilyum kullandiktan sonra fazla kokmuyor peros sarısını denedim gercekten begendim en azinsan camasirlarda 2 3 gün kokusu kalıyor kırmızınıda denicem

anladım cnm bende de düsünsene en iyisi yumoş lilyum kullandiktan sonra fazla kokmuyor peros sarısını denedim gercekten begendim en azinsan camasirlarda 2 3 gün kokusu kalıyor kırmızınıda denicem
Benim aldığım ürün, A101 için üretilen indirim kampanyası ürünüydü. Bir ihtimal ondan diye düşünüyorum çünkü bu marketlerin kampanya için ürettikleri ürünler çok kalitesiz oluyor.
Selpak tuvalet kağıdı yapmışlar, elinde parçalanıyor daha koparmadan, Papia kağıt havlu aldım gene kampanyadan, sözde üç katlı ama hikaye. Omo'nun çamaşır deterjanı da öyleydi ne kokusu vardı ne leke çıkarması. Market indirimi için üretilen ürünlere artık bir gram güvenim kalmadı.
BİM'in yumuşatıcıları artık favorim:)
Hem kalıcı hem ucuz. Hepsi aynı şey sonuçta bari kalıcı olsun.

zaten senin dedigin gibi yapıorum cnm bide benim makineden de olabilir 4 senelik ama hazır eve gelip oturunca öyle oldu hic memnun degilim bikac aya degistirip bosch alıcam
Bosch güzel 20 yildir nerdeyse annem kullaniyo hala t'as gibi, cokta güzel yikiyo yumusaticisinida guzelce aliyo

X