hangi bezi kullanıyorsunuz ?

sgselçuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
390
0
merhaba kızlar
kızıma molfix in 2 numaralı bezini kullanıyodum.çok güzeldi.ama artık olmamaya bacaklarını sıkmaya başladı.bende 3 numarasına geçtim.ama bundada kakası yanlardan taştı.büyük geldi.denemek için.primanın 3 numarasını aldım ondada kakası sırtından çıktı.kızım en son 5250 gr. dı.bu kilolarda ki bebeklerinize hangi bezi kullanııyorsunuz.

canım huggıes var bezi kalitelide ama bize alerji yaptı 3 numarası olur şuan bebegine.bende baby starın 3 num.kullanıyorum çok süper hatta migrosta kampanyası vardı bitmemişse bir bak canım 80 adet 21 di gliba.şuan elimde 2 sindende var ölçtüm huggıes olur size kesin

bide onu deniyim ertuğcum.kaka lekesinden bi hal oldum.ayın 5 inde 5250 idi şimdi 5,5 olmuştur heralde kilosu.huggies çok sert bi bez bana öyle geldi almadım o yüzden.sağol canım

canım huggıes var bezi kalitelide ama bize alerji yaptı 3 numarası olur şuan bebegine.bende baby starın 3 num.kullanıyorum çok süper hatta migrosta kampanyası vardı bitmemişse bir bak canım 80 adet 21 di gliba.şuan elimde 2 sindende var ölçtüm huggıes olur size kesin

canım şimdi gittim markete baby star aldım.bakalım o nasıl olacak.80 tanesi 16.70 ytl idi.54 adeti de 9.90 dı.ben denemk için 54 adetlik olanı aldım.inşallah bu da kakasını taşırmaz
bu gidişte bütün bezleri deniycem.ev 3 numara bezle doldu

kızlar paketle bez alacağınıza markalara e-mail atın ve numune isteyin. (ben de temmuz annelerinde gördüm) istedim ben hemen okey cevabı geldi. kargo da onlara ait gönderecekler. yazık bissürü para vermeyin.
ben prima kullanıyorum ve çoook memnunum. huggies de aldım ama çişi içeride tutmuyo maalesef pipisi ıslak oluyor. prima da böle bir sorun yaşamadım.

görünüşü öyle görünüyo huggiesin ama kaliteli ben memnun kaldım ama ertuğun poposu kalmadı.bizde ilk önce prima almıştık ama hiç memnun kalmadım çünkü hep dışarı çıkıyodu 2 saat bilşe bekletmiyorum ben teni hasas diye ona ragmen çıkıyodu.baby star çok kaliteli içindeki tanecikler süper emiyo.canım bide evy baby nin kremlisi çok güzel poposu yumuşacık oluyo hemde güzel emiyo.benim evde öyle alıyoruz alerji yapıyo alerjisi geçene kadar başka bez geçince güzdüzleri kalan bezleri kullanıyorum 1 saattte degiştriyorum.inş. memnun kalırsın canım önemli degil bebeişlerimizin altına bişe olmasında.zeseze gelince söyle eger gönderipte eline ulaşıyosa bizde atak bir email kız

kızlar paketle bez alacağınıza markalara e-mail atın ve numune isteyin. (ben de temmuz annelerinde gördüm) istedim ben hemen okey cevabı geldi. kargo da onlara ait gönderecekler. yazık bissürü para vermeyin.
ben prima kullanıyorum ve çoook memnunum. huggies de aldım ama çişi içeride tutmuyo maalesef pipisi ıslak oluyor. prima da böle bir sorun yaşamadım.

canım öyle paket paket göndermiyolar ki molfix bana göndermişti 2 tane bide çok uzun sürüyo göndermelieri onlara güvernirsek işimiz var

canım öyle paket paket göndermiyolar ki molfix bana göndermişti 2 tane bide çok uzun sürüyo göndermelieri onlara güvernirsek işimiz var

yok koliyle göndereceklerdi:)) alemsin arkadaşım ya heralde numune gönderiyorlar.
ben 1 hafta evvel attım mailleri biri geldi bile sadece niveadan 1 ay sonra göndereceğiz mesajı aldım.
valla bir paket bez almaktansa böylesi bana daha mantıklı geliyor. napıcam birsürü paket bezi kullanamadıktan sona.
ertuğ hemen gir sitelerine ordan iletişim veya bize danışın bölümlerinden email gönder ertesi gün sana dönüyorlar şekerim

ben prımakullanıyorum ynlız 3 kucuk gelıordu 4 aldım yanlardan cıktı bende uyu oynasının 4 nosunu kullanıyorum vede memnunum

ben kaana hugguise kullanıyorum ve çok memnunum yeni doğduğunda prima,can bebe,evy baby,baby star markalarından almıştım ve hiç birinden memnun kalmadım pişik oluyodu sürekli ve hugguise kullanmaya başladığımda pişiği geçti vede kaliteli bi bez gerçi diğerleride öyle ama kaanın poposu hugguise kabul etti şuan 4+ numarasını kulllanıyoruz

aktif bebeğe mi başladınız? onun kg.aralığı nedir? erken deil mi? merak ettim
ben prima 3 kullanıyorum.oğlum bir hafta evvel 7250 idi

ben başlangıçta prima yenidoğan ve 1 kullandım pişik yaptı daha sonra evy baby aldım o da pişik yaptı. şimdi molfix 3 kullanıyorum çok memnunum ıslak mendil uni baby, pişik kremi dalin kullanıyorum hiç pişik olmuyor.

canım o bezide aldım.diğerleri yandan çıkarttı prima kakasını sırtından çıkarttı.çok yaramaz bi çocukde değilki depinip de çıkardı diyim.bi tutturamadık bez olayını.2 numara molfix çok güzeldi şimdi olmuyo.
bu arada prima 3 numarası bim de 15,5 ytl bilginiz olsun.diğer yerlerde daha pahalı

Ben 3 markayı da kullandım (prima, molfix, hugies). Şu anda evde üçüde var. Hangisinin kampanyası varsa onu alıyorum ve üçündende memnunum. Bebeğim 6 kilo ama hala 2 kullanıyoruz, bezler bitsin 3 e geçicem.

Prima kullanıyorum bende kızlar ve memnunum 3 numarasını kullanıyorum bir ara molfix aldım ama bitirene kadar canımız çıktı memnun kalmadım çok sert geldi prima kadar kaliteli değil bence öneririm.

X