Hamsterim minik bebegim ragıpcan öldü :((((

Asmera

cizikooart
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
851
1
çok alışmıştım ona 2 yıldır benimleydi minik bebegim .. köpeğim ölünce bunu almıştım ama artık ragıpcanda yok çok üzgünüm çok kötüyüm mafoldumben senağlama

43327289032969366712469.jpg

43327289032469366712469.jpg

42547977338469366712469.jpg

Hamsterlardan pek haz etmesemde ragıpcana üzüldüm...yazık...
bende japon balığım öldüğünde çok üzülmüştüm..rüyama bile girdi ya mafoldumben

Hamsterlardan pek haz etmesemde ragıpcana üzüldüm...yazık...
bende japon balığım öldüğünde çok üzülmüştüm..rüyama bile girdi ya mafoldumben

çok üzüldüm cnm balıgına .. hayvan deyip geçmemek lazım ben çok önemserim böyle şeyleri saol cnm mafoldumben

rakıp can artık MELEK hemde BEYAZ MELEK başınız sağ olsun allah sabır versın

saol cnm .. çok alışmıştım ona yoklugu zor gelicek biliyorum her akşam oynardım onunla çok üzgünüm yaa melek oldu bebegim artık.. şimdi eve gidip gömücem onu senağlama

çok üzüldüm cnm balıgına .. hayvan deyip geçmemek lazım ben çok önemserim böyle şeyleri saol cnm mafoldumben

tabi ki onunda canı var sonuçta..zavallı balığım 7 ay baktım ona...çokta sağlıklıydı ama bi sabah cansız bir şekilde buldum bende balkondaki saksıya gömdüm mafoldumben

Benimkininde adı tarçındı çok tatlıydı 1.5 yıl yaşadı.bi tane daha alıcaktım ölürken o kadar çok üzüldümki almadım tekrar.süper tatlı temiz bi hayvan.

seni çok iyi anlıyorum canım ben de bi hamster severim
ilk hamsterım öldüğünde günlerce ağlamıştım
şimdi 2 hamsterım daha var onlara bişey olcak diye ödüm kopuyo
başın sağolsun

ayyyyyyy inanmıorum cnm ya, burda hayvan bölümüde varmış, cnm çok üzüldüm bnmde geçen sene vardı, ama baş edemedim, cnm çok üzüldümo aklıma geldiya.

çok üzüldüm canım başın sağolsun :teselli: kedime bişey olursa ne yapardım bilmiyorum off düşünmesi bile kötü :1no2: ben ilkokuldayken babam bir muhabbet kuşu almıştı bana, 12 yıl beraber yaşamıştık, sonra bir gün uyandığımda babam cincan öldü dedi, olabilir dedim sadece.. bi kaç gün de konuşamamıştım.. neler hissettiğini çok iyi anlıyorum ama ragıpcan şimdi minik tüylü sevimli kafasıyla diğer meleklerin yanına gitti :1hug:

benimde baycingılsım öldüğünde çok üzülmüştüm, çok zor oluyor alıştıktan sonra kaybetmek . bu yüzden artık hayvan beslemiyorum :1no2:

tşk ederim arkadaşlar.. zor oluyo cidden akşamları elime alıp oynuodum yada hareketlerini izliodum çok şekerdi yoklugu belli oluyo giden hayvan bile olsa yeri yoklugu belli.. şuan bende dşünmüorum yeni bi hayvan almayı fikrim değişmezse tabi :..

offfffffffffffffffffffffffffff
cok uzuldum canim basin saolsunn.benimde pisim var insanin cocugu gibi oluolar uzuntunu anlioum allah sabir versin kuzum

aaah aklıma hamsterım Hemi'm geldi :gitme: ne ağlamıştık biz de.

X