hamleyken saç kestiren varmı aranızda?

valla şuan hamileyim bende kestirdim mısır püskülü gibi uzatıp zaten değişen ve genişleyen çatlayan patlayan vüzuduma birde bakımsız saçlarım eklenip aynalardan daha fazla uzaklasamazdım....boyayı anlarım kimyasal madde nedeniyle sakıncalı olabir. ama saçma hurafe bunlar...

Kızlar ben ilk hamileliğimde kestirmiştim. Hiçbişi olmuyo valla oğlum 6 yaşına geldi. Ayrıca şu anda 14 haftalık hamileyim ve 36 yaşında olduğum için bayağı bir beyaz saçım var. Dr saç boyamanın da bişi yapmiicağını, annenin kendini bakımsız ve kötü hissetmesinin bebeği daha kötü etkileyeceğini söylediği için geçen hafta saçımı da boyattım (ama bitkisel boyayla) Gayet iyiyim şimdilik .Haftaya da saçımı kestiricem :)

ben de hamileyken saçlarımı kestirmiştim.bakımsız olmak daha kötü.

bende kestirmiştim hamileyken ama oğlum 7aylık doğdu hurafe olabilir ama insanın aklına da gelmiyor değil

arkadaşlar ben 24 haftalık hamileyim.Hamileyken saç neden kesilmesinki.Ne gibi bir zararı oabilirki.Böyle şeylere inanmayın.Gidin saçınızı dilediğiniz gibi kestirin fönleyin.ohhhhh.

merhaba arkadaşım bende şuan 8 aylık hamileyim ve bu sürede 2 defa saçlarımı kestirdim,,,yok bebeğin ömrü kısa olur felen dediler ama bunlar batıl inanç olaylara bilimsel açıdan yaklaşılmalı,,,,hamilelikte yapılmmaması gereken konulara dikkat edilmeli ,,,,,,,,,a

Valla ben daha dün kestirdim hurafelere inanma boşver çünkü şuanda annenin moralinin herşeyden iyi olması gerekiyo bende bi değişiklik istedim ve kestirdim inan bu bile iyi geldi,mutlu oldum yaa

X