hamişlik isteyenler!! hadi paylaşalim

neshe_cee

Canİçim'in Prensesiyim
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2013
228
77
Bebek için uğraşan tüm anne adayları başımıza gelenleri ,belirtileri , psikolojiyi paylaşıp dertleşelim

Merhaba bende cok istiyorum bir bebegim olsun bu ay cok degisik bir adet yasadim kan testim 1,20 cikti ve yarin ilk defa doktora gidecem cok cekiniyorum

Merhaba bende cok istiyorum bir bebegim olsun bu ay cok degisik bir adet yasadim kan testim 1,20 cikti ve yarin ilk defa doktora gidecem cok cekiniyorum
hakkımız da hayirlisi olsun umarım güzel haber alırsın :) bende istiyorum ama bakalım bu ay değişiklik var göreceğiz

canım mrb çekinmene gerek yok bende 2 aydr tedavi görüyorm ilk ay tüm testler yapldı bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandm en azndan tedavi gördükçe umut etmen yükseliyo herşey yolunda olcak diyosun bzde 8 aydr istiyoruz iyi bi doktor bulduktn snra çekinmiyosn bile

Bebek için uğraşan tüm anne adayları başımıza gelenleri ,belirtileri , psikolojiyi paylaşıp dertleşelim
öncelikle mrb bzde 8 aydr bebek istiyoruz bu ay tedaviye başladık klomen ve çatlatma iğnesi adetime 3 gn var ve 2 gndr çok çok fazla idrara çıkıyorm acaba psikolojık mı diyorm ama umutlanmak istemiyorm gebelk testm negatf çktı ama burda çamaşır suyu testi gördüm :) onu yaptm pozitif çktı ama umutlanmıyorm olmama şansım yksek doktor bu ay ümitlenmeyn demişti

öncelikle mrb bzde 8 aydr bebek istiyoruz bu ay tedaviye başladık klomen ve çatlatma iğnesi adetime 3 gn var ve 2 gndr çok çok fazla idrara çıkıyorm acaba psikolojık mı diyorm ama umutlanmak istemiyorm gebelk testm negatf çktı ama burda çamaşır suyu testi gördüm :) onu yaptm pozitif çktı ama umutlanmıyorm olmama şansım yksek doktor bu ay ümitlenmeyn demişti
inşallah hamilesindir canim :) çok kafamıza takıyoruz rabbim biliyor en doğru zamanı. çamaşır suyu testini ilk defa duydum nasil oluyor :) bende de durum 2 yıl bu ay bitecek evliliğim de :) son 1 seneye yakın bebek istiyoruz ama hiç yumurtlama günü falan takip etmedim zaten duzensiz. son adetten 1 gün önce denedik ertesi gün adet oldum. adetin son günü sabah pembe az bi akıntı geldi bunun üzerine görülen ruyalar mide bulantim yanma vs düşündürücü oldu benim için :)

inşallah hamilesindir canim :) çok kafamıza takıyoruz rabbim biliyor en doğru zamanı. çamaşır suyu testini ilk defa duydum nasil oluyor :) bende de durum 2 yıl bu ay bitecek evliliğim de :) son 1 seneye yakın bebek istiyoruz ama hiç yumurtlama günü falan takip etmedim zaten duzensiz. son adetten 1 gün önce denedik ertesi gün adet oldum. adetin son günü sabah pembe az bi akıntı geldi bunun üzerine görülen ruyalar mide bulantim yanma vs düşündürücü oldu benim için :)
hadi sende yap canm çamaşır suyun varsa idrarını bi kaba yap ve üstüne çamaşır suyu dök eğer bira gibi köpürüyorsa ve köpügü sönmüyorsa hamile oluyomuşsun http://www.kadinlarkulubu.com/forum...gim-testler-ornek-olsun-sizlere.766938/page-3

Bizdr 5 6 aydir istiyoruz ilk basta yukurtlama gunun takip etmedik 2 aydir falan takip ediyorum yok daha bakalim

Yok canim.kendim hesaplamaya calusiyorum ama denk gelmiyo demekki gidecem doktora ne olacak bilmem
bende aylardr kendm denedm ovulasyn testi aldm ama hc bi işe yaramadı boşuna zaman kaybı şmdi pişmanm keşke hemen gtseymşsm doktora

Kızlar inşallah rabbim bize de hayırlısıyla nasip eder :) çok bekletmez bizi bebişler umarim

Adetlerin duzenli miydi doktor ne dedi sanahic bir bilgim yok canim o yuzden soruyorum kusura bakma
yok canm olurmu benm kızkende düzenli değildi canm aslında tedavi süreci uzundu 2 doktor değiştirdim ikiside bşey demedi en son doktorum pko olduğumu bu yumurtlamamn düzenli olmadığını onn için kalmadığımı söyledi ve rahim filmi çekildi bi sorun çkmadı eşimdede ve bu ay klomen çatlatma iğnesi vuruldum ve yumurta takibi yapıldı 2 yumurtam oluştu ama ilaca geç cevap verdiğini söyledi doktorum bu ay ilk tedavi olduğu için ümitlenmeyn dedi ama ümitlenmemek elde değil böyle canm 1.5 yıldır evliyim ve 8 aydr istiyoruz ama aralarda sıkılıp denemediğimiz aylarda oldu tabi

X