hamişlerim acaba ben de sizden miyim?

mysweetbaby

sabrın sonu selamet
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2009
320
172
Merhaba arkadaşlar
Sitenizi çok beğendim ve üye oldum.Çok faydalı bilgiler var herkese sonsuz teşekkürler.
Ben 5yıldır evliyim ve son 1yıldır bebiş istiyoruz bir türlü olmadı ama:1no2:
Bu ay kendimi biraz farklı hissettim ve iki kere evde test yaptım ikisinde de ikinci çizgi silik çıktı;hatta burda okuduğum karbonat testini bile yaptım bayağı kabardı:kedi: Sonra eşime de gösterince bayağı bir heyecanlandık ve özel bir hastanede kan testi yaptırdık Sonuç:BETA-HCG 6,27 çıktı. Hemşire eşime sinyalleri çok az alıyoruz ama 0-5 arası negatif demek şu an çok küçük de olsa var gibi görünüyor demiş:kedi:
Nolur bana bşy söyleyin siz bilirsiniz arkadaşlar bebiş var mı yok mu sizce biz sevinçle şaşkınlığı aynı anda yaşıyoruz şu anda hatta tam olarak sevinemedik bile:1shok:
HERKESE SEVGİLER...

canım testi ne zaman yaptırdın bilmiyorum ama testi tekrarlat istersen çünkü eğer gebelik varsa 2 gün sonra tekrarlanan kan testinde değerin 2 katına çıkması gerekiyor.ama silikde olsa çift çizgi hamilelik demek sanırım hamilesin canım ama dediğim gibi testi tekrarlat.Allah gönlüne göre versin canım

çok sağol canım cuma günü tekrar yaptırcam.az önce çok kötü moralim bozuldu çamaşırımda kırmızı-kahverengi arası bir akıntı var bu ne demek? nolur yardımcı olun korkuyorum

çok sağol canım cuma günü tekrar yaptırcam.az önce çok kötü moralim bozuldu çamaşırımda kırmızı-kahverengi arası bir akıntı var bu ne demek? nolur yardımcı olun korkuyorum

canım dilerim hamilesindir ve sağlıkla kucağına alırsın bebeğini
adet gecikmen oldu mu,testi ne zaman yaptırdın?

güzelim günün nekadar geçmişti?? eğer henüz gelmediyse değer yükselebilir..genelde idrar testi silik çıktığında hamişşsin deris ama,kan değerin önemli biliosun.. o leke de iki anlama gelir,biri yerleşme kanaması dedikleri şey olabilir,diğeride adetinin başlama sinyalidir..yada eğer döllenme olduysa tutunamayıp düşüyo olabilir..kan testini ne zaman yaptırdın bilmiyorum ama 2 gün olduysa yenile derim ben..inşallah hamilesindir

benimde çok silik bir şekilde çıkmıştı ama hamileydim

değerinin düşük olması geç döllenme yaşamış olabilirsin belki bundandır testi yinelemek yerine bir doktora görün hem ultrasonda bakar hemde tüm testlerini tam anlamıyla yapar net bir cevap alırsın

dilerim hamilesindir

bende test yaptığımda cizgi çok silik çıkmıştı ama şimdi 5 aylık oldu bi sağlık ocagında emin olmak için kan testi yaptır istersen kanda daha çabuk çıkıyorr iişallah hamilesindir

idrar testinde silik de olsa çıkıyosa hamilesin demektirama yine de testi tekrarlamanda fayda var tabi.allah gönlüne göre versin inşallah:Saruboceq:

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.gelişmeleri bildireyim.özel hastaneye gittik bugün doktor 6,27 çok düşük hamilelik var diyemem dedi en az 9olmalı dedi ama yine de yok da diyemezmiş.ultrasonda şu an gözükmez dedi ama yine de baktı sorun yok rahim ters görünüyor ama sorun değil dedi o biraz kafamı karıştırdı aslında.bana folik asit ve demir hapı verdi bir de kanamamdan dolayı Progestan verdi pazartesi yine gel dedi ve çıkarken %90 hamilelik yok deyince bütün moralim alt üst oldu ama ben yine de hamile olduğumu düşünüyorum sabahtan beri kahverengi akıntım oldu birkaç damla ve hayatımda ilk defa böyle birşey oluyor.bu arada daha çok erken 22sinde adet oluyorum normalde 2gün gecikti biliyorum ama çok merak ettim napayım hakkımızda hayırlısı Allah ömür verdiyse vardır karnımda yoksa bunda da vardır bir hayır ama çok istiyorum özellikle bu ay olmasını çok istiyorum çünkü izine ayrılcaz ve artık 'çocuğunuz yokmu hala?' diyen insanlara ''var'' demek istiyorum .tekrar gelişmeleri yazarım arkadaşlar dua edin yalvarırım (

canım bence sen de çok umutlanma olabildiğince nötr ol.. hamile de olabilirsin eğer normalden geç yumurtluyosan çok erken bi gebelik olabilir. ama doktorun dediği gibi olmayadabilir. ne çok olumsuz düşün ne de çok heveslen allah gönlüne göre versin

Sağol canım Allah hakeden herkesin gönlüne göre versin inşallah.ben şu anda acayip stres yapmış durumdayım hala adet olmadım arada kahverengi damlalar oluyor sabah tekrar evde test yapıcam bakalım hayırlısı ama inşallah vardır çok istiyorum :)

Günaydın herkese. Sabah sabah kalktım ve meraklı bir anne aday adayı olarak test yaptım yine:) veeee yine ikinci çizgi silik de olsa var hatta öncekilerden daha belirgin :))) pazartesiye kadar nasıl bekleyecem bilmiyorum valla heyecanlandım şimdi bak ya:)

tebrikler canımm
ama kahverengi damlalar diyosun yani bu durumda pazartesiye kadar çok dikkat et kendine
benimde 6. haftamda aynısı oldu progestan kullandım yoksa bebeğimi kaybedicektim
sende sevincini yaşamadan üzüntüsünü yaşama sakın buyüzden pazartesiyide beklemene gerek yok bende hemen iyi bir doktora git
ve gidene kadarda ayaklarını yüksekte tut altına yastık filan koy

hadi ya:) yani sende de aynısı oldu ve hamile miydin sezencim? ne kadar heyecanlandım, demek benim de olabilir doktorum ısrarla yok dese de 3gün geçti ve 2gündür kahverengi damlalarım geliyor yani normal olmayan bşyler var hissediyorum,cumartesi günü sınava gircem acaba etkiler mi?yani yürümek falan?

az kaldı kızlar pazartesi 11:15 e randevu verdi doktor ve ben 5 gün geçti hala adet olmadım progestan kullanıyorum ama kahverengi akıntım da damla damla geliyor arada.pazartesi belli olacak ama ben olduğuna inanıyorum 3tane test yaptım hepsi 2 çizgi silik de olSA bebişim karnımda ama çok küçük şu anda bence pazartesi doktor da görecek haklı olduğumu :)

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

canımcım bak her testte silikte olsa çıkıo.ve değerin ne kadar da olsa 5 in üzerinde.mümkünse gene bir tane daha başka bi yere mesela kan testi yaptır.herşeye hazırlıklı oll..geç döllenme bu sanki.ne kadar geciktin??

canım valla istersen hiiiçç kalkma yataktan düşeceği varsa o düşer.sen gündelik hayatına devam et.hoplayıp zıplıcak çuval kaldırcak halin yoktur zaten..

yalnızca çiğ et yeme demişti bana doktor...

hayırlı haberlerini bekliyoruz.

5gün gecikti canım,haklısın herşeye hazırlıklı olmak gerek kimseye daha söylemedik zaten belki de yoktur boşuna ümitlenmesin kimse diye;geç döllenme dediğin yine de hamilelik demek mi canım? ya tecrübesizim kusura bakma çiğ et demek hiç duymamıştım yok yemem merak etme. tek sorunum ayakta kaldığım zaman karnım ağrıyor bir de progestan ın yan etkisi sanırım ani baş dönmelerim oluyor. pazartesi yine gidicem eğer tatmin olmazsam başka yere gidicem ama bu gittiğim yer bulunduğum yerin en lüx hastanesi özel bir hastane o yüzden devlete falan gidip ilgisiz doktor ve hemşirelerle muhattap olmak istemiyorum çünkü insana 'neden hamile kaldın?' der gibi muamele yapıyorlar malesef
neyse yarın sınavım var bu hafta bebek heyecanından hiç çalışamadım bakalım hayırlısı benim için önemli olan gün yarın değil pazartesi :)

Yazıları okudum ve cok merak ettim sonucu alır almaz bizlerede haber ver. Kendine çok dikkat et, agır kaldırma, yükseğe uzanma, belki bebişin şimdi sana tutunmaya calısıyordur, bunu düşünüp bütün hareketlerini sakin sakin yap. Herşeyin hayırlısı olsun, inşallah hamilesindir canım ama olumsuz birsey cıkarsada sakın ümitsizliğe kapılma.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…