hamişler toplam kaç kilo aldınız?

32 haftamda 72 kg dım 57 kg hamil ekaldım 15 kg almışım yani bende şişko annelerdenim önümüzdeki hafta 35 haftamı doldurup doktara gideceğim ve korkumdan evde tartılmıyıyroum valla kesin aldım yine birkaç kilo

AYNEN canancım ben de tartılmıyorum evde :) 3 hafta önce 75 olmuştum.ben de senin gibi toplam 15 kg almşım.pzrts gittiğimde nasıl çıkıcam korkuyorum walla :))

ayyy kızlar bende az önce tartıldım bu ay 3 kg almışım 81 olmuşum ... 2 haftadır kızımı görmüyorum yarım kg yu o almış olsa 2,5 kg bana kalıyo :KK43: kilo almıyom diodum nazar deydirdim kendime 1 ayda 3 kg şok oldum walla :KK43:

59 kg ile hamile kalmistim, bugun sabah dustan sonra tartildim.....
:1shok:73,5 kg :1shok:
daha bir ayim var takmiyordum kafaya ama bu kadarda alicami dusunmemistim ya kafamçokkarıştı

Selam hamişler,
bende demin tartıldım. :1shok: 74 olmuşum. 64 le hamile kaldım. İyi yine çok değil. hem zamanım da yaklaştı :dance:
Kuzucum Beyzam hayırlısıyla gel artık...

kızlar bende toplam 18 kilo aldım :KK43:(( başlarda hiç almıyorum diye çok üzülüyordum.şimdi de üzüldüğüme üzülüyorum. gerçi çok belli olmuyor kilo aldığım ama ben bunları nasıl vercem sonra diye kara kara düşünüyorum :KK43:((( içinizde rekoru ben kırdım galiba:KK43:(((

kızlar bende toplam 18 kilo aldım :KK43:(( başlarda hiç almıyorum diye çok üzülüyordum.şimdi de üzüldüğüme üzülüyorum. gerçi çok belli olmuyor kilo aldığım ama ben bunları nasıl vercem sonra diye kara kara düşünüyorum :KK43:((( içinizde rekoru ben kırdım galiba:KK43:(((

havvacım rekor bende bebegim 3 aylıkken 53:eek: tüm şimdi 36 bitti 77 oldum :dilcikar:bekalım gecen haftaki durumum buydulaelaelaelaelae almışımdır heralde senağlama
ama olsun kilolarıma bile alıştım ben dogumdan sora gitmeye bilirler :roflol::roflol::roflol:

bugün kontrole gitmiştik 68 olmuşum. ben 67 ile doğar diyodum. daha şimdiden 68. hayırlısı bakalım inşallah 70i geçmem. prensesim de şişko, ben de. o da 3 kilo maşallah. anne-kız götürüyoz yiycekleri

kizlar ben buraya hic yazdimmi bilmiyorum ama bende 18 haftalikken dr gittim tartildim 2,5 kilo almistim ama simdi bilmiyorum kilo aldimmi? CADIARZU

herkese merhablar bende ağustos annelerindenim buraya ilkkez yazıyorum 33+4 haftalıkım 9 kilo almışım 56 ile hamile kaldım şu anda 65 kiloyum.

Sanırım en cok alanlardan biriyim, ama orantılı kilo aldığım için hiç fazlam yok gibi görünüyor sanırım,
36+1 haftadayım ve tam 27 kilo aldımsenağlama
ama hiç belli deil yavvv:dilcikar:

Son düzenleme:
ecenas cım Maaşallahın var. Hakikaten resimlerde hiç öyle fazla kilo almış gibi diilsin. Benimde orantılı bu biraz moral veriyor bana 37+3 64 den 74e

bende toplam benim hesabıma göre 22 kilo aldım doktora göre 19 kilo aldım kızlarr , 3 kilo fazlamda vardı zaten dr gitmeden önce , ayy hiçç takmıyorum bile benim prensim bi gelsinn hayırlısıyla bi emzireyim onu şöyle doya doya (inşş allahım bi aksilik olmazsa tabii) o aldığım kiloların hepsini fazlasıyla vereceğim bunun için ne gerekiyorsa yapmam lazım tabiii :1closedeyes:

bendeeeeee 54 ile kaldım şimdii 66 yım ama gel görkii ne oramda var ne buramda neremd ebu kilolar bilmiom saten doktorum da dediki satn onun 7 8 kilosu suyu felan filanlarıymışşş ee bide bebk varr bence normal gidiyonuz ama bend ehiç bişi yok anam .. millet gidio mersine ben gidiom tersine hamileyken bile kilo alamıyom kuru kuru duruyom yaaaaaa

ben 34,haftadayım.toplamda 7 kilo aldım.9 kiloydu 2 kilosunu geri verdim.çünkü şeker çıktı perhiz yapıyorum.

Sanırım en cok alanlardan biriyim, ama orantılı kilo aldığım için hiç fazlam yok gibi görünüyor sanırım,
36+1 haftadayım ve tam 27 kilo aldımsenağlama
ama hiç belli deil yavvv:dilcikar:

maşşallah canım,ne yedin bu kadarda kilo aldın hakikatende belli değil resimde.o kadar kilo aldığın.

X