hamişler toplam kaç kilo aldınız?

canım çok fazla ekmek yemiyorum genelde sebze ve meyve çok yiyorum... belkid eondan olsa gerek pilav makarna felan pek sevmem.. genellikle hep yeşillik canım bide ben oglumlada ilgileniyorumya ondan sanırım...

ya bende ekmek yemiorummmm...sanırsam bunye meselesi..ama ben hamile kalmadan önce...yerdim yerdim kilo almazdım:KK43:

33h 5günlüğüm. ne mutlu size bayanlar ben daha 2 kilo aldım. sürekli spor yapıyorum ve günde iki kez iğne vuruluyorum. tam bulantılarımın bittiği sırada gebelik diyabeti çıktı bende. ekmek dondurma kavun karpuz herşey yasak bana. doğum yaptığım anda geçecekmiş. hamile olduğumu öğrenince 15 kilo alırım demiştim:KK43:

vallaha kızlar bende çok kilo aldım benim de oyle ekmekle felan işim yok ben başlarda çok kilo aldım daha bir aylıkken dört kilo almışım hamile oldugumu bilmiyordum şimdi32 haftalık hamişim ve toplam 12 kilo aldım işallah 15 le kapatırım gerçi ben kiloları hemen veririm istemem yeter hayırlısı olur işallah bebeklerimiz iyi olsun yeter

kızlar ne guzel az kılo alanlara ımrendım vallaaa..
ben 31 haftayı bıtırıyorum su ana dek 11 kılo almısım
ılk bebgımde 17 kılo almıstım bu defa 13-14 kılo ıle bıtırcem galıba cunku Antalya nın bu sıcagında hıc yemek falan yenmıyor....

arkadaşlar kilo alıyorum diye üzülmeyin bende geçen sene ağustosda doğum yapmıştım 56 ile hamile kalıp 80 ile bitirmiştim şimdi 53 kiloyum hepsi gidiyor...merak etmeyin

arkadaşlar kilo alıyorum diye üzülmeyin bende geçen sene ağustosda doğum yapmıştım 56 ile hamile kalıp 80 ile bitirmiştim şimdi 53 kiloyum hepsi gidiyor...merak etmeyin

umarım dediğin gibi gider canım.bende 54 le hamile kaldım şuan 70:1shok: kiloyum daha ne kadar alacağımda meçhul:icecream:aman bebişlerimiz sağlıkla gelsinlerde gerisi çokta önemli değil tatlicadiarzu

ben 32 haftalık hamileyim kızlar...ama kilolu ya da şimdiki moda terimle "obez" :):) bir hamile olduğum için şimdiye kadar sadece 3 kg aldım. yediklerime dikkat ediyorum,düzenli olarak yüzüyorum... oğluşumun da sağlığı iyi maşşallah, en son 5 hafta önce 1300 grdı...hep söylendiği gibi ne yüksek tansiyon ne şeker hiçbir problem yaşamadım şu ana kadar...aranızda kilolu olup hamile kalanlar yok mu?

bende şuana akadar 9 kilo almışımdır belkiii tam tartılmadım ama.. 54 le kalmıştım bende hamile:))) amannnn gidio valla hiçç sıkıntı etmeyin valla..

simay han ssnele aynıyız desene canım aynı kilolarda hamile kalmışız:)

Ah kızlar bu soyleşiye hiç katılmadım. Neden miiiiiiiiii

çunku ben cok kilo aldımmmmmmmmmmmmmm

tedavi basında 68 kilo olab ben şimdi 83 kiloyummmmmmmm

sadece 1 ay 1 kilo aldım son ay 3 kilo almısım

şişko bir anne olacagım beeeeeeennnnnnnnnnnnnnn

Ah kızlar bu soyleşiye hiç katılmadım. Neden miiiiiiiiii

çunku ben cok kilo aldımmmmmmmmmmmmmm

tedavi basında 68 kilo olab ben şimdi 83 kiloyummmmmmmm

sadece 1 ay 1 kilo aldım son ay 3 kilo almısım

şişko bir anne olacagım beeeeeeennnnnnnnnnnnnnn

ne şişkosuu sne oo çocugu bii dogur bak ne kadar kilo vericeksin ..jeyyar okadar kiloyla kalıcagını mı sanıyosun şekerima.s. bende bu aldııgm kilolarını hepsini vericem ama vermek istemiyorum :kızgın: çünkü ben hiçç 54 ün üstünde olmadım senağlama... kuru bi çiroz oluyom hiç bişid eolmuyo üstümee:kızgın:

ben 46 kiloyken hamile kaldım şu anda 64 kiloyum inanamıyorum inşallah kilomun hepsi gitmez doğumdan sonra doğuma kadar toplamda 20 kiloyu aşmış olurum ama yine hiç kilom belli olmuyo çok orantılı yani.....:1hug:

ben 63 kilo ile hamile kaldım şu an 75 kiloyum 34 haftalık hamileyim baştan almadım ama sonradan çok aldım:icecream:

günaydın arkadaşlar ben de 62 kilo ile hamile kaldım şu an 32hafta 3 günlüğüm ve kilom 71 oldu. yani şimdiye kadar 9 kilo aldım.

Ben 59 kilo ile hamile kaldım doğuma 23 gün kaldı ve sadece 9 kilo aldım..Tam ideal kiloyla bitiricem hamileliği inş.:teytey:

kızlar ben 53 kiloyken hamile kaldım. şimdi 34 hafta oldu 67 kiloyum. 14 kilo almışım daha da alıcam galiba. ama artık çok yememeye dikkat ediyorum.şişko olmanın anlamı yok. siz de tutun kendinizi. kalsiyumdur, demirdir alın, gereksiz şeyler yemeyin. ben zayıfım diye başlarda kilo almayı önemsemedim. yoksa dikkatli olurdum. öptüm hepinizi...

X