hamişler toplam kaç kilo aldınız?

doğrusu bende kaç kiloyla bitireceğimi merak ediyorum 30. haftamdayım ve 12 kilo aldım:)ama işin ilginç yanı sadece göbeğim şiş yani vücudumda herhangi bir değişiklik yok:)

aynen canim bende 11 kilo aldim eee daha doguma kadar alacagima eminim sadece akrnim ama oyleki cok feci duruyo ya dev gibi karnimi gerdireyim desem germez doktorlar bu ne ger ger bitmez derler herhalde:roflol::roflol:
kilolarida kafama hic takmiyorum birazi bebegin agirligi birazi icindeki sivi esi kani .......vs... derken yarisi gidiyo hastanede mecburi bir hafta kaliyosun birazida orada gidiyo sonra emziriyosun yine gidiyo bana kaliyo bir iki kilo onuda ben veririm kolayliklasırnaşık şey

anam içlerinizde en fazla ben almışım galiba (( bende toplam 13-14 kilo aldım. ama hiç belli lmuyor aldığım kilolar...amaan takmıyorum kafama ne kadar alırsam alıyım. önemli olan miniğimin sağlıklı doğması... ona feda olsun hersey :)))))

içinizde en çok kilo alan benim sanırım kızlar( son bir aydır kilo hiç almadım dikkat ettiğimden beri ama şimdiye kadar tam 17 kilo aldım:çok üzgünüm: ne yapalım kuzucuğum sağlıkla gelsinde ben veririm

Slm arkadaşlar, herkese bol tekmeli günler,
bende bugün 35. haftama girdim ve şuana kadar 8 kilo felan almışım. Bebiş iki hafta önce 2kg100grmm dı. Normal mi sizce? Doktor herşey yolunda dedi::::uhm:

mehtapcım seni ben takip ediyorum cnm dün kontrole gittiğimde tartıldım +15 kg olmuşum,patates çuvalı diyorum artık kendime :)
ah ahh şu az kilo alanlara özeniyorum walla ....

bendeee aynı yaa ne ekmek yiyorum ne birşey ama 15 kilo aldımm hepten kestim yemeği sürekli yoğurt süt ve meyve yiyorum almamak için artıkk..

ben de 33+2 yim 14 kilo almışım, ama ben sabahları nutella falan götürüyorum, canım çok çekiyor, gün içerisinde çikolata yememek için :icecream:şakkıdı:içelim:
ha bir de canım nasıl beyaz şarap istiyor anlatamam...beyaz şaraba aş eriyorum resmen...
hele düşününce, iki yıl emzirebilirsem bebişimi, iki yıl daha yok öyle şeyler kafayı yiyorummm:bbo:

mehtapcım seni ben takip ediyorum cnm dün kontrole gittiğimde tartıldım +15 kg olmuşum,patates çuvalı diyorum artık kendime :)
ah ahh şu az kilo alanlara özeniyorum walla ....

aynen canım bende özeniyorum ama ne yapalım.şimdiye kadar sadece akşamları ekmeği kestim.onun dışında canım ne istese yiyorum pek fazla takmamaya çalısıyorum.hele bi doğuralım o zaman bizde canımızın her istediğini yemeğiz

Ben 32+1 Toplam Hala 7 Kilodayim.... Inş. Doguma Kadar 3 Kilo Dan Fazla Almadan Dogururum.... Hamile Kaldigimda 76 Dim şimdi 77 Yim 80 Le Dogursam Bana Yeter..

Ben 32+1 Toplam Hala 7 Kilodayim.... Inş. Doguma Kadar 3 Kilo Dan Fazla Almadan Dogururum.... Hamile Kaldigimda 76 Dim şimdi 77 Yim 80 Le Dogursam Bana Yeter..

elifcim hamile kaldığında 76 isen ve şimdi 77 sen nsl 7 kilo almış oluyosun?anlamadım walla

Canim Ben Ilk 3 Ayda 6 Kilo Verdim ( Bulanti Aşerme Vs...) 4. Aydan Sonra Kilo Almaya Başladim... Ve Toplam 7 Kilo Aldim

kızlar ben de 65 oldum. 12 kilo flan aldım. ben aldığım kilolar bebişe gidiyo diye düşünüyorum. bu cumartesi inşallah doktoruma gittiğimde anlıcam yine bebişim çok mu yemiş. 3 haftada bakalım kaç gram almış zeynepnur . 3kilo doğsa bana yeter, korkuyorum çok kilolu olur da doğması zor olur diye. ama benim kzımın buna hiç aldırış edeceğini zannetmiyorum.

bende 62 olmuşumdur heralde ... ben aş erme döneminde 2 kilo vermiştim sanırım okadarda kusmalara ragmen... çok şükür fasla vermemişim... yoks abi deri bi kemik kalırdım valla...bakalım kaçla dogum yapıcam:))

devamlı alıyorum kilo...sehercim nasıl kilonu dengede tutailiosun cnm ya...32 haftayım 15 kilo aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…