hamişler toplam kaç kilo aldınız?

cnm ben 12 haftaya kadar 5 kilo verdim..almaman normal almada zaten sonra guzel guzel yiyosun ve alıosun:dance:

boşuna kasılarak geziniyormuşum desene 3 aya kadar kilo almamak normalmiş, 3 aydan sonra kasıntılar yerini tombiş yüz hatlarına bırakacak a.s

ben 28+2 haftadayım , geçen hafta + 8,5 kilom vardı, hergün tartıya çıkmıyorum moralim bozuluyor, ben ilk 3 ay 3 kilo verdim, son bir aydada birden 3 Kilo aldım, böyle giderse ben doğuma kadar en az bir 8 kilo daha alacağım, gelsin Magnumlar, yaşasın çikolatalar :)

ay evt ben de dondurmasız ve çikolatasız bir gün geçiremiyorum :teytey: :teytey:

çikolata ve dondurma aman allahım..yerken mayışıyorum resmen:roflol::roflol:ve ben çikolata sevmezdim...

bende aynı dertten müzdaribim dilekcim... 26 haftalık hamişim toplam 13 kilo aldım ama 2 hafta önce kontrolüm vardı dr.um acayip kızdı bu kilo ne böyle diye ama görünüşte göbekten başka bişey yok bende anlamadım okadar kiloyu nasıl aldım bilmiyorum şimdi, kendimi meyvaya verdim ekmek yok un yok şeker yok... alıştım ama dondurmasız olmuyoooo... amaaaaaan herşey bebişlerimiz için onların uğruna fada olsun wallaaaa. bazen diyorum ye kızım yeeee doğumdan sonra verirsin diye....

Elvin, Gözbebeği ve Dilek magnumun double çikolatalısını denedinizmi? Double mutlu ediyor... off şimdiden ağzımın suyu aktı , of of of of missss, birazdan Paydos ediyorum, yerim seni magnumm :sm_cool::teytey::teytey::sm_cool:

magnumu denemedim ama:) reklamdaki çocuk da.s.ehsettttt

dilek, sen Losttaki sawyer'ı mı kastediyorsun, yoksa benmi kaçırdım:dance:

ayy evt ya..sorma reklam çıktıgında öle bi bakıomusumki kocam direk tv yi kapatıo o reklamda...magnum yemicekmisim yasakladı kıskançlıgından hahahahaah dedim halime bak adamdanmı kısakanıonnaniknanik

ayy evt ya..sorma reklam çıktıgında öle bi bakıomusumki kocam direk tv yi kapatıo o reklamda...magnum yemicekmisim yasakladı kıskançlıgından hahahahaah dedim halime bak adamdanmı kısakanıonnaniknanik

ayyy varya , süpeerr, çok güldüm yaaa, sanki dondurmayı üreten o :)
o adam karısına acaip sadık, eşin nette aratsın, belki o zaman kıskanmaktan vazgeçer :)
bende angelina jolie den çok kıskanıyordum eşimi, son muayenede doktorumuz dudaklarımızda maşallah çok güzel kalın demezmi? ayyy her fırsata şimd diyorum, angelinayı düşündüğün için bebişin hamurunada katın diye .) çıldırıyor :) :teytey::teytey:klava:

hahahaha:))))))))))))))alemiz valla.....manken bi kadın çocukla tanısmak istemiş ama kadını reddetmiş..türk manken...çok takdir ettim valla çocugu..yakısıklı oldugu kadar akıllıda a.s.

hahahaha:))))))))))))))alemiz valla.....manken bi kadın çocukla tanısmak istemiş ama kadını reddetmiş..türk manken...çok takdir ettim valla çocugu..yakısıklı oldugu kadar akıllıda a.s.

sorma, evet , evli olduğumu hatırlatırım demiş birde.
helal olsun valla

sonunda başardım bişeye aşerdim :dance: sayenizde kızlar a.s.acil magnuma ihtiyacım var ımm magnummm :icecream:

sonunda başardım bişeye aşerdim :dance: sayenizde kızlar a.s.acil magnuma ihtiyacım var ımm magnummm :icecream:

cnm afiyet olsun ....sende aramıza katıldın demek..bende ilk domates ve salatalık cnm istemişti...ilk 3 ay kustugum için ...eşim kosa kosa getirmişti domatesle salatalıgı ...şimdi 25 haftayım..önümden çekiyo artık yicekleri.abur cuburları tabi :dance::dance yuzden cnm suanın keyffini çıkar..aldırtabildigin herseyi aldırt..kilolarıda unutma tabi:teytey::teytey::teytey:

ayyyy canımmmm benimmm , yakın olsan yollardım ,
yedinmi bu arada ?:icecream:

cnm tşk :1hug: yedim dondurmamı hatta hala yiyorum, abarttım olayı no frost magnumla dolu, kocişim çok memnun nihayet hamile olduğunu anladım diyo :teytey: ben 1 tane daha yiyim

tşk cnm sanada afiyet olsun , bu arada bende salatalığa baya düştüm kokusu bile iştahımı açıyor,:roflol:kilolar konusundada tutmak gerek boğazı ama bu gidişle çok zor görünüyo:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…